1. Senemi Tamamladım <3 THT <3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xsuraxbatuhan

Yeni üye
2 Ocak 2016
37
0
Almanya
10. Ayımı Tamamladım <3 THT <3

Arkadaşlar yaklaşık 10 aydır buradayım ve 7/24 buradayım forumu takip ediyorum programları vb. vs. hadi şimdi 10. Ayıma özel tanışalım.Seviliyorsun Türkhackteam.Org AİLESİ <3

Öncelikle Adım ; Batuhan

Lakabım ; 'Stay

Yaşım ; 17

Ülke/Şehir ; Almanya siezenheim de oturuyorum ailem ile biz küçükken annem ile babam ayrılmıs babamlar istanbulda annem kardeşlerim almanyadayız .

Son düzenleme:

HeRTeS

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,860
2
Mars
Reklam Yasaktır.
Güzel Kardeşim 1 yıl diyorsun üyelik tarihin yeni :)
Kimi kandırıyorsun anlamadım yani :)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Arkadaşlar yaklaşık 1 senedir buradayım ve 7/24 buradayım forumu takip ediyorum programları vb. vs. hadi şimdi 1. seneme özel tanışalım.Sosyal medya hesaplarımdan takip edin yazın yazıyım.Seviliyorsun Türkhackteam.Org AİLESİ <3

Fb.com/staysevinc

Twitter.com/ThtStay

Bi sene kalmisin ama boş

Kural bilmiyorsun :)

Sende sevileceksin admin tarafindan :)

Edit Reklam :
Mesaj adeti
12

xsuraxbatuhan

Yeni üye
2 Ocak 2016
37
0
Almanya
Arkadaşlar öncelikle 1 senedir dediğim 1 sene önce actım ben bu hesabı.daha 2 aydır felan takip ediyorum onun için kural pek cok bilmıyorum özür dilerim .. Iyi forumlar!

Techy

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
699
0
İngiltere
Neden Kardeşimizi Kırıyorsunuz :)

Kardeşim 5. Senen Hayırlı Olsun :) Umarım Mutlu Oldun :)

Eski Olman Birşeyi Değiştirmez Tıpkı

Post İle Alınan Rütbeler Gibi

God is Nig

Üye
15 Tem 2016
171
0
1 yıl boyunca 7/24 takip ettim diyorsun, fakat 2 aydır takip ediyorum diyorsun..

3.JPG

xsuraxbatuhan

Yeni üye
2 Ocak 2016
37
0
Almanya
Neden Kardeşimizi Kırıyorsunuz :)

Kardeşim 5. Senen Hayırlı Olsun :) Umarım Mutlu Oldun :)

Eski Olman Birşeyi Değiştirmez Tıpkı

Post İle Alınan Rütbeler Gibi

Kardeşim herkezden özür dilerim THT ' dende :) 5.senem olmadı :) 10 ay olmus ne yazıkki ama ben 1 yıl oldu biliyordum ama 1 sene say gitsin neyse kardeşlerim .İyi forumlar iyi akşamlar :)

hpgdisco

Yeni üye
8 Eyl 2016
15
0
Bıraksaydınız ne güzel kardeşimiz mutlu oluyordu 1 sene diye bu zamanda mutluluk her zaman ele geçmiyor :)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Yau ne laf anlamazsiniz siz. Adam ozur diliyorum diyor. Ne die uzatiyorsunuz.

Ben burda daha kotu konular gordum ozur diliyenini gormedim.

Adam ozur diliyom dior daha ne usteliyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.