1 Seneyi Geride Bıraktım / #Sprachlos

Sprachlos

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,829
9
/etc/shadow
Evet kardeşlerim,abilerim,dostlarım;

Forum da 1 seneyi geride bırakmış bulunuyorum.Tam 1 yıl önce foruma kabul edildim yani :trl
Hayatıma bir yön vermemi sağlayan bu forum oldu kısaca hayatımı ciddi anlam da değiştirdi. Şu anda siber dünya da ne biliyorsam bu foruma borçluyum hakkını ödeyemem bu forumun.

Soruları olan kardeşlerim varsa eğer soruları alabilirim. Kısa soru cevap yapalım isteyen olursa :)

qWa4Jd.jpg

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
Ne mutlu sana inşallah bizlerde güzel seviyelerde ilerleyerek daha çok bilgi tecrübe sahibi oluruz inşallah iyiki katılmıştım bende böyle bir foruma teşekkürler T.H.T. ve arkadaşlarıma

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,649
176
Shawty
Evet kardeşlerim,abilerim,dostlarım;

Forum da 1 seneyi geride bırakmış bulunuyorum.Tam 1 yıl önce foruma kabul edildim yani :trl
Hayatıma bir yön vermemi sağlayan bu forum oldu kısaca hayatımı ciddi anlam da değiştirdi. Şu anda siber dünya da ne biliyorsam bu foruma borçluyum hakkını ödeyemem bu forumun.

Soruları olan kardeşlerim varsa eğer soruları alabilirim. Kısa soru cevap yapalım isteyen olursa :)

qWa4Jd.jpg

Aynı gün kaydımız kabul edilmiş :D Bende aynı sizin gibi herşeyi bu forumdan öğrendim teşekkürler tht <3

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Ben 3 seneyi doldurucam yakında :trl Edit:2015 TE forumdaydim üye olmadım sadece.

Ve spra abim nice senelere :D :)

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
Benimde 1 yılım bugün oldu ne tesadüf :) .

Bir yıl olunca şifreyi değiştirtiyorlar mış :trl

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.