1 site admin pass [ilk kırışım]

meTR0x

Üye
18 Nis 2016
244
0
Nereye
1 Hafta boyunca sql injecti anlamaya çalışıyorum havij in etkisi çok olmadığından cmd üzerinden öğrendim veilk admin pass ı yaptım panele girmeyi denemedim sadece username ve passwordu almak bile zamanımı aldı :D
Kullanıcı adı

Şifre

Panel
South Bay Ballet
Umarım Bir sorun oluşmaz şifre bana md5 türü gibi geldi

Black Flames

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
260
0
1 Hafta boyunca sql injecti anlamaya çalışıyorum havij in etkisi çok olmadığından cmd üzerinden öğrendim veilk admin pass ı yaptım panele girmeyi denemedim sadece username ve passwordu almak bile zamanımı aldı :D
Kullanıcı adı

Şifre

Panel
South Bay Ballet
Umarım Bir sorun oluşmaz şifre bana md5 türü gibi geldi

kardeşim gördüğüm kadarıyla admin ve pass ı ayrı almışsın ama aynı anda alabilirsin mesela

Kod:
sqlmap.py -u www.hedefsite.com -D veribat_adı -T tablo_adı -C admin_password,admin_user --dump

bu kod ile yani admin_password ile admin_user arasına bir adet virgül atarsan aynı anda alabilirsin user ile passwordu :)
Tebrikler bu arada gerisi çok iyi gelecektir merak etme :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.