1 Site Hacked

21 Nis 2013
194
0
Site : toko buku islami online - toko buku islam online - toko buku islam - buku islam - buku pelajaran - buku agama - buku agama islam - buku umum - buku islam - buku buku pelajaran
Turk-h : tokobukuislamionline.com / Turk-h.Org
Devamı Gelecektir.
Sitede islam diniyle ilgili bişe bulamadığım için index bastım yoksa basmazdım.Sitenin linkine göre islam kitapları olması lazımdı ama ben islamla ilgili bişe bulamadım.
Ama derseniz ki bu islam sitesi kaldır indexini kaldırırım indexi.

Son düzenleme:

Dexterli

Kıdemli Üye
25 May 2013
2,762
467
tebrikler ayrıca index de ki degişiklikler güzel olmuş başarıların devamını dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.