1 Tane Admin Panelsiz açık ve bilgiler

Rayea

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
440
0

internete güncel dorklar yaz ve birisini seç arattır açtığın sitenin sonuna tırnak işareti ( ' ) koy ve hata alıyorsan Havij programından veya Linux,Parrot vb. işletim sistemlerinden sql açıklı siteleri hacklemek için programlar var onlar ile hackleyebilirsin

x4807

Katılımcı Üye
10 Ağu 2019
985
17
internete güncel dorklar yaz ve birisini seç arattır açtığın sitenin sonuna tırnak işareti ( ' ) koy ve hata alıyorsan Havij programından veya Linux,Parrot vb. işletim sistemlerinden sql açıklı siteleri hacklemek için programlar var onlar ile hackleyebilirsin
Onu biliyorum ama yukarıdaki websitenin "sql" ile hacklendiğini nerden biliyorsun?

AimCraviTe

Üye
13 Ara 2015
231
46
g0WvLO.png

S4R3N

Uzman üye
6 Haz 2016
1,038
1
Dostum güzel yapmışsın fakat bak sana bir hikayemi anlatayım yine burada böyle bir sistem vardı win7 olan orayada herkes girmişti bence girme neden biliyormusun hedef site kayıt tutuyordur belki ip adresleri ve'de senin ağ kartının mac adresini belki tamam vpn kullandım diyeceksinde e peki ağ kartı ? ağ kartınn adresini değiştiremezsin çünkü üretilirken o üretilen adresi başka hiçbir pc kullanamaz bilgin olsun bence girme derim veya bilrek tuzak site kurmuş olabilir dikkatli olmanda fayda var.

Eronmay

Özel Üye
18 Tem 2016
4,262
1,001
Dostum güzel yapmışsın fakat bak sana bir hikayemi anlatayım yine burada böyle bir sistem vardı win7 olan orayada herkes girmişti bence girme neden biliyormusun hedef site kayıt tutuyordur belki ip adresleri ve'de senin ağ kartının mac adresini belki tamam vpn kullandım diyeceksinde e peki ağ kartı ? ağ kartınn adresini değiştiremezsin çünkü üretilirken o üretilen adresi başka hiçbir pc kullanamaz bilgin olsun bence girme derim veya bilrek tuzak site kurmuş olabilir dikkatli olmanda fayda var.

Lokasyon Yurt Dışı :)

Speakyw

Yeni üye
23 Eki 2019
3
0

Bence adam haklı sanki yem olarak konmuş gibi fazla uğraşma derim !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.