" 1 Yıl Sonra Bugün..."

TheMergen

Yeni üye
31 Ara 2022
26
16
Herkese merhaba,

"1 yıl sonra bugün..." etkinliği yapalım ve herkes 1 yıl sonra bugün kendini görmek istediği konum veya hedefini yazsın. 1 Yıl sonra bugün bu paylaşımı revize edelim ve sonucu yazalım.

Ben başlıyorum,

" Bugün kendi programımı yazabilecek yazılım bilgi birikimine sahibim "

Saygılar.
python ve etik hackerlık gibi alanda kendimi olabildiğince geliştirmiş olucam. bunun yanında ingilizcemde, sporumda ve gitarda da bi hayli yol almış olucam

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
915
515
dsowww
Sanalcı(bunlar kendine niye böyle diyor halen anlamadım), panelci, dolandırıcı, scammer, script kiddie, terörist, pedo*** vb. tokatlamış olurum büyük ihtimal

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
Herkese merhaba,

"1 yıl sonra bugün..." etkinliği yapalım ve herkes 1 yıl sonra bugün kendini görmek istediği konum veya hedefini yazsın. 1 Yıl sonra bugün bu paylaşımı revize edelim ve sonucu yazalım.

Ben başlıyorum,

Saygılar.
Bugün sonunda juniordan çıktım ve anka teame geçtim :D

Skrsky1

Üye
21 Haz 2021
147
27
23
Herkese merhaba,

Ben başlıyorum,

Saygılar.
kendi işimi kurmuş sevdıgım kız ıle bu yorumu okuyorum.

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
959
Büyük ihtimalle askerde olacağım, 1 yıl sonra bu yorumu olduğum zaman inşallah hayallerimi başarmış ve mutlu bir ilişkide olacağım.

wezox.py

Üye
10 Şub 2022
187
90
Türkiye
1 sene önceki benden iyi olmam yeter ama illa yaz diyorsanız siber güvenlik alanında çok daha gelişmiş birisi olmak yazılım dillerinde usta birisi olmak isterdim : )

moodmonster

Yeni üye
18 May 2019
30
11
Herkese merhaba,

Ben başlıyorum,

Saygılar.
Ne dersem diyeyim tecil sürem dolacak askerlik görevim için gideceğim 1 yıl sonra bu gün herkese başarılar dilerim herşey gönlünüzce olur umarım iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.