10.000 - 15.000 TL'yi nasıl değerlendirebilirim?

Bromity

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
2,883
0
elimde 10 15 bin tl kadar para var bu parayı internette ne gibi birşey yaparak değerlendirebilirim? borsa istemiyorum elinizde bu kadar para olsa napardınız

FrezzY*

Katılımcı Üye
3 May 2013
762
1
Uzay
elimde 10 15 bin tl kadar para var bu parayı internette ne gibi birşey yaparak değerlendirebilirim? borsa istemiyorum elinizde bu kadar para olsa napardınız

Elimde bu kadar para olsa gider oscp osce ceh lpt gxpn gpen gwapt sertifikalarından bir veya birkaçını alır bir işe girer aylık 85K POUND Kazanırdım.

LİNKEDİN'de 3-5 defa denk geldim bu sertifikalardan 1 tanesine sahip olmanız yeterli Londra da 85K Pound :d

85K POUND = 660K TL

Anonim1234

Üye
10 Ara 2017
84
6
Önce bir kasa domates alırım, sonra onu bir tık yüksek fiyata satarım, sonra birkaç kasa daha alırım...... 6 Ay sonra salça fabrikası :D :D :D (Benim mantığım bu)

yani ben olsam gerçekte birşeylere yatırırım :)
ben anlamam öyle gıvat mıvat sertifika :D :D :D
alım satım yapardım yani , eğer kasaba gibi bir yerde yaşıyorsan motorsiklet iyi gider oralarda ikinci el alım satım yapabilirsin arkadaşımın abisi yapıyor.

Önce bir kasa domates alırım, sonra onu bir tık yüksek fiyata satarım, sonra birkaç kasa daha alırım...... 6 Ay sonra salça fabrikası :D :D :D (Benim mantığım bu)

yani ben olsam gerçekte birşeylere yatırırım :)
ben anlamam öyle gıvat mıvat sertifika :D :D :D
alım satım yapardım yani , eğer kasaba gibi bir yerde yaşıyorsan motorsiklet iyi gider oralarda ikinci el alım satım yapabilirsin arkadaşımın abisi yapıyor.

Ama riskli iş işte ;)

Moderatör tarafında düzenlendi:

PashaReyiz

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,724
3
------------
İllegale girsen güzel para varda legal de önerim yok Ticaret döndürebilirsin ancak

Aliexpress den telefon ekranları vs. alıp burada satabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.