10.000 Kişiye Ücretsiz Hosting

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,925
485
85
u bilmiyorum maalesef
arkadaşlar bugün yine dolaştım baktım ücretsiz yerler varmı diye buldum bi sunucu daha sizlerle paylaşmak istedim 1 yıllık ücretsiz hosting veriyor siteye girince sağ tarafta adminle chat yeri var oradan konuşun ve benim gönderdiğimide söylerseniz sevinirim :) daha yeni başlamış 10.000 kişiye vericekler daha sizde kaparsınız inşallah :)
Ticketler Sabah 10:00 Gece 23:00 Arası Cevaplanmaktadır.
Arkadaşlar Adminden mesaj geldi :D

verdiği özellikler
Kod:
Paket Özellikleri
Platform: Linux - cPanel
Web Alan:1500 MB 
Trafik Aylık:15 GB 
Alt Özellik:15 Adet 
CPU Oranı:%40 
Lokasyon:Türkiye 
Panel:CPanel TR 
Yedekleme Durumu:Haftalık
Tek Tıkla Kurulum (WordPress, Joomla, Drupal, vBulletin, phpBB başta olmak üzere 260’dan fazla scripti tek tıkla kurma olanağı)
site adresi : sponsor - ******** Sunucu Web Hosting Hizmetleri

Son düzenleme:

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,925
485
85
u bilmiyorum maalesef

chocolax

Kıdemli Üye
1 Ocak 2015
3,172
3
Adminle konuştum dns yi
ns1.ayyildizsunucu.com
ns1.ayyildizsunucu.com
Yapıp ticket atıcakmışız.

Lyricas

Üye
25 Ocak 2016
226
0
Bandırma
satın alı bile bulamadım
şimdi bilgi verir misiniz
hosting dediğiniz şey mesela internet sayfası açıcam o 1 tl mi? yada ücretsiz mi dediğiniz gibi

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,925
485
85
u bilmiyorum maalesef
alan adınıda ücretsiz yapsalarmış iiymiş :D
zaten ücretsiz
satın alı bile bulamadım
şimdi bilgi verir misiniz
hosting dediğiniz şey mesela internet sayfası açıcam o 1 tl mi? yada ücretsiz mi dediğiniz gibi
evet yani turkhackteam.org gibi kendinize ait bir site olucak 1 yıl boyunca
orda düzenleme yapmamışlar 1 tl yazıyor ama satın ala tıklayınca 0 tl ye geri dönüyor

Lyricas

Üye
25 Ocak 2016
226
0
Bandırma
1 tl ama satın ala tıklayınca böyle bir hata alıyorum
satın ala basınca değişiyor demiştin

Unable to load your shopping cart. Please contact support.

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,925
485
85
u bilmiyorum maalesef
1 tl ama satın ala tıklayınca böyle bir hata alıyorum
satın ala basınca değişiyor demiştin

Unable to load your shopping cart. Please contact support.
Unable to load your shopping cart. Please contact support. ?

hesabı aktif etmiş oluyorsunuz öyle yukarıda giriş yapa tıklayınca ticket gönder var ordan sonra mesaj kutusuna sitenizin alan adınızı seçin gönderin ve ticket no sunu admine yollayın

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.