10 adet bedava sms sitesi (Hepsi %100 Çalışıyor)

necip54

Yeni üye
11 Tem 2012
24
0
bu da benden
Free SMS schreiben - SMSGott.de

ALMANCA
siteye girince Empfanger: diye yazılan yerin altındaki kutuya cep tlf numarasını örnek: +90053xxxxxxx şeklinde yaznız sonra SMS-text: altındaki kutuya TÜRKÇE KARAKTER KULLANMADAN(ı,ü,ö,ş,ğ) kullanmadan mesajı yazıp,biraz allta Weiter... tuşuna basın,,biraz düşünüp bir doğrulama kodu yazmanızı isteyecek, doğruca yazıp devam edince sizi bir reklam sayfasına atar ve siz soldaki sekmeye yeniden tıklayıp neticeyi kontrol edebilirsiniz, text kontroıl, doğrulama gibi şeyler yazıp mesajı gönderiyor, gittiyse yeşil renkte ALMANCA bir şeyler yazar, gönderemediyse kırmızı renkte yazar, 10-15 saniye sonra mesaj cep tlf nuna geliyor,, galiba mesajın alt kısmında kendi sitelerinin bir reklamını ekleyip gönderiyor. Bunun için ben mesajın sonuna harf hakkım kaldıysa alta alta gelecek şekilde her satıra bir .(nokta) koyup benim mesaj ile reklamı ayırıyorum.mesajın en üstünde de kendilerinin kullandıkları cep numarası yerleştiriliyor,, bundan dolayı mesajınızın en alt kısmına mutlaka kimden gittiğini ve kendi cep numaranızı da ekleyin derim. 2 senedir kullanıyorum,, çok dakik

yksel

Uzman üye
18 Tem 2008
1,192
2
39
sistem32
Selamun Aleykum Arkadaşlar,

Sizler için aradım, taradım ve tam 10 adet pc üzerinden ücretsiz sms gönderme sitesi buldum. Bu paylaşım tamamen bana aittir. Daha önce hiçbir forum sitesinde verilmemiştir...

Neyse sitelere geçelim...

1. site: SMS Sheep

2. site: SoLinked - Free International SMS Community

3. site: DailySMS - Send Free SMS / Texts Worldwide

4. site: facesms.info - Free Worldwide Texting / Send Free International SMS

5. site: Send FREE Unlimited SMS and Text Messages From Your Computer

6. site: smsbuddy.info - Free Worldwide Texting / Send Free International SMS

7. site: Home | Send International sms for free

8. site: SlideSMS - Free Unlimited International SMS

9. site: Send Free SMS Worldwide | Send Free Text Messages | Free International SMS

10. site: GTriddim.com Free International Texting

Arkadaşlar bu sitelerdeki sms hizmetlerinin hepsi çalışmaktadır. Vodafone, Avea ve Turkcell'de teker teker denenmiştir. hiçbir olumsuz sonuca ulaşılmamıştır.

eyvallah super ya tesekkur verdim bile calisiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.