10 Kasım Ulu Önder Atatürkü Anma

Bozkurtlum

Yeni üye
2 Kas 2023
34
17
Türkiye Cumhuriyeti
Son düzenleme:
11 Kas 2023
5
0
Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürkün Vefatının 85.Yılında Saygı Ve Özlemle Anıyoruz.
Kalbimizde Ve Aklımızdasın, Hep Olacaksın 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü

10 Kasıma Özel Olarak Tasarladıgım 2 Videonun Linki Alttadır.
Videolar Sifrelidir - Sifre = Bozkurtlum10Kasım

1.Video
10 Kasıma Özel Video 1 - Tasarım = Bozkurtlum
2.Video 10 Kasıma Özel Video 2 - Tasarım = Bozkurtlum

Lütfen Videolarda Sorun Varsa Bildirin !
BOZKURTLUM - Basın & Medya Çaylak
Benim arkadaşım diye bildiğim biri atatürke küfür etti çocuk sanaldan arkadaşım olduğu için bir şey yapamıyorum, fakat yapabileceğim bir şey var mı

11 Kas 2023
5
0
Bunu bur da sormak yerine, yardım merkezine konu açıp öğrenebilirsin.(Atatürk'ün a'sı büyük yazılır).
Otomatik düzeltme küçültmüş

Otomatik düzeltme küçültmüş
Ayrıca "burda" diye yazılır

Tamam şuan bunu tartışmıyoruz. Atatürk özel bir isim bu yüzden belirttim.
Post kasma, arka arkaya mesaj atma yani.

Post kasmakla alakası yok sadece uyardım. Ve beni uyardığın içinde teşekkür ederim lütfen bilip bilmedende konuşmayınız. İyi forumlar dilerim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.