10 Parmak Yazı Yazmak

Kostov

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
576
0
Benim Klavye Kullanışım Yavaş Ve Bu Sebepten Ötürü Kendimi Geliştirmek İçin Sitelere Göz Attım...
Karşıma,Adım Adım Giden Tuştan Tuşa Çalıştıran Siteler Çıktı.
Bunu Gibi
pzVpZo.png

Acaba Bunun Yerine Direk Kelimeler Vererek Yazmanı İsteyen Siteler
Bunu Gibi
kBRyNJ.png

Hangisi Daha İyi Daha Çok Geliştirir Ne Dersiniz?

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
1
247
İstanbul
Dostum bizim okulda yazı dersi var hoca F klavye'ye eğitiyor bizi şuan F klavye ezberimde ve bizede bu şekilde öğretiyor bir kağıt veriyor ve bu kağıtta aynı kelimeler büyük küçük yazıyor bu şekilde F klavyeyi ezberledim Q klavyede'de bu taktiği uygulaya bilirsin üstteki taktikten bahsediyorum bi kağıda yaz ve word e bunları yaz eminim güzel bir sonucu olacaktır şuan ben iki klavyeyi'de ezbere biliyorum..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.