10 saniyede bilgisayarı çökertin programsız ve kötü davranmadan

FUTSALDO

Yeni üye
18 Ocak 2011
26
0
Bir çok program vb gibi şeylerle uğraşmanıza gerek yok ve pc yi 10 snde çökertin nasıl yapılacağını anlatayım : bir not defteri belgesi açıyorsunuz ve 'START' yazıyorsunuz alt alta örneğin;
START
START
.
.
.
bu şekilde 50 - 60 tane yazın ve sakın açmayın açarsanız kendi bilgisayarınız çöker masaüstüne kaydedin veya birilerine gönderin açan kişinin bilgisayarında açar açmaz mavi ekran ;) ama arkadaşlar açmamaya özen gösteriniz tekrar belirtiyorum.. buda işin uğraşmadan halledilen yöntemi :).. mesaj sayımın azlığına bakmayınız güvenebilirsiniz arkadaşlar..

ByYuNuS

Üye
26 Ara 2010
135
0
acemi oLduqun her haLukarda beLLi :D

uzantıyı .bat oLarak kaydetmeden etki etmez :D

|||TeK YoL Devrim|||

Yaşasın Tam Baqımsız Türkiye,
Yaşasın İşçiler Köylüler
Kahrolsuz EmperyaLizm....

İnançLarı Uqruna Öldüler,,

Bağımsız "Türkiye" İçin!!!!

ByYuNuS

Üye
26 Ara 2010
135
0
=)) bişey deqiL

|||TeK YoL Devrim|||

Yaşasın Tam Baqımsız Türkiye,
Yaşasın İşçiler Köylüler
Kahrolsuz EmperyaLizm....

İnançLarı Uqruna Öldüler,,

Bağımsız "Türkiye" İçin!!!!

!nT!kAm-X

Yeni üye
30 Ağu 2010
20
0
galipa 2 nizde yeni başladınız. bazı kodları denemeden ne oldugunu bilmeden konusmayınız. start kodunu not defterine ard arda yazıp .bat olarak kaydeder iseniz size "yazdıgınız start sayısı kadar" cmd penceresi açar yani pc de çökme filan kesinlikle olmaz. kendi pc nizde deneyebilirsiniz. inanmayanlar çalıştıra cmd yazıp enterlersin çıkan siyah ekran cmd penceresidir.oraya start yazdıgınızda aynısından 1 tane daha açtıgını o güzel gözlerinizle göreceksiniz sevgili kardeşlerim...

LÜTFEN YOK ETMEYE BOZMAYA VE ÇÖKERTMEYE DEĞİL KURTARMAYA TAMİR ETMEYE VE KORUMAYA ODAKLANINIZ. ÇÜNKÜ GERÇEK BİR HACKER BÖYLE YAPAR..

UNUTMAYIN BİŞEYLER ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ İLK ÖNCE KENDİ SİSTEMİNİZDEN BAŞLAMALISINIZ. ÖNCELİKLE KENDİ SİSTEMİNİZİ TANIYIN. DAHA SONRA ÇÖKERTME VE KURTARMA VE KORUMAYI ÖĞRENİN.... SEVGİLERLER

!nT!kAm-X ( eski üyelerden kod adı : TÜRK )

by-ixmail

Yeni üye
12 Ağu 2010
41
0
galipa 2 nizde yeni başladınız. bazı kodları denemeden ne oldugunu bilmeden konusmayınız. start kodunu not defterine ard arda yazıp .bat olarak kaydeder iseniz size "yazdıgınız start sayısı kadar" cmd penceresi açar yani pc de çökme filan kesinlikle olmaz. kendi pc nizde deneyebilirsiniz. inanmayanlar çalıştıra cmd yazıp enterlersin çıkan siyah ekran cmd penceresidir.oraya start yazdıgınızda aynısından 1 tane daha açtıgını o güzel gözlerinizle göreceksiniz sevgili kardeşlerim...

kardeş ne yazık ki öyle olmuyor win32/Hoax Starter virüsü bu eset bunu böyle yorumluyor asıl sen bilmeden konuşma önce bir dene derim ben sana :)

19 Ara 2010
149
0
Arkadaşım istersen 1000 tane yaz kendinde aç hiç bişi olmaz.sadece res atman gerekir.sisteme zarar vermez.çökertmeyle ne alaka şimdi bu?

19 Ara 2010
149
0
kardeş ne yazık ki öyle olmuyor win32/Hoax Starter virüsü bu eset bunu böyle yorumluyor asıl sen bilmeden konuşma önce bir dene derim ben sana :)

Sen Hala ESET kullanıyon.eset virüsü bulmada çok iyi.sality.naq die bi virüs vardı epey uğraştım.eset onu sistem 32 flan filan diye buldu.galiba 3 ay esetle temizlemeye çalıştım :)

Dexterity

Yeni üye
28 Ocak 2011
38
0
Virüs falan yok bunda ya :D
Biz bunu oyuna girmek icin kullanıoduk :D
Bilgisayarı kastırıp girioduk :D

150 Tane Yapıoduk Bunu =D

turqud

Kıdemli Üye
23 Eyl 2008
2,432
0
33
kardes kodu lutfen dogru yazin kodla pc deyil video card bozuluyor
700 tane start yaziyorsun kod ozaman calisiyor ...

ali0707

Katılımcı Üye
2 Ağu 2008
706
0

LÜTFEN YOK ETMEYE BOZMAYA VE ÇÖKERTMEYE DEĞİL KURTARMAYA TAMİR ETMEYE VE KORUMAYA ODAKLANINIZ. ÇÜNKÜ GERÇEK BİR HACKER BÖYLE YAPAR..

UNUTMAYIN BİŞEYLER ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ İLK ÖNCE KENDİ SİSTEMİNİZDEN BAŞLAMALISINIZ. ÖNCELİKLE KENDİ SİSTEMİNİZİ TANIYIN. DAHA SONRA ÇÖKERTME VE KURTARMA VE KORUMAYI ÖĞRENİN.... SEVGİLERLER

!nT!kAm-X ( eski üyelerden kod adı : TÜRK )

:D aynen kardeş bende asteğmenim de biliyoruz bunları yanlış paylaşım çökmez böyl ben 700 tane yaptım sadece kafayı yedi bişi yok yani :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.