%100 Bilgisayar Güvenliği Adım Adım ResimLi Anlatım | Pc'niz KaLe Gibi OLsun |ÖnemLi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ekaba2002

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
759
0
aviranın bu kadar iyi oldugunu senden öğrendim ve kasperi şutladım :D avira ıS 2012 kullanıyorum :D

4 Ağu 2012
58
0
BURSA
ben burdaki her şeyi yaptım yukledi apadım açmaya çalıştım 2*-30 dakkada açıldı pc
çok kasıyordu bir kaçını devre dışı bıraktım bi avira etkin hala da kasıyor eset nod da etkin acaba çakışma felan mı luyor ?
ama söyliyim o hızlı pc den eser kalmadı

Albatroz

Katılımcı Üye
6 Ağu 2011
506
19
Oncelikle merhaba,

ben Kaspersky İnternet Security 2012 kullanıyorum. çıktığından beri.
başka hiçbir ANTİVİRÜS - FİREWALL yok. :)
çünkü bütün virüsler internetten bulaşır her trojanın port vardır.
internet security bu portları tanıyabilme ve engelleme ozelliğine sahiptir :)
kısaca kaspersky internet security ye eklemediğini şaşırıyorum :) Ayrıca Hiç Kastırmıyor.

bana gore

1- Kaspersky İnternet Security
2- Avira
3- Comodo Firewall
4- Zemana Antilogger
5- McAfee Security Scan :)

Ve son olarak kendi programım
albatroz gozlemleyici :D :twist :p

Son düzenleme:
10 Ağu 2012
188
0
Çok güzel bir konu açmışsın teşekkürler. Ayrıntıları oldukça faydalı ve anlaşılabilir biçimde. Bir gün bunları kelimesi kelimesine yapıp bilgisayarı rahatlatmak lazım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.