100 ₺ İle Ne Yapılabilir?

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Dostlar Merhaba Maaşım'dan En Son Bana 100 ₺ Kaldı Ankara'da Oturuyorum, Sizden İstediğim Şey Ne Alınabilir 100 ₺? Veya Neler Yapılabilir? Troll Olmayın Lütfen :)
Edit : Dövme Olur mu? Veya Kozmetik Vs.

Son düzenleme:

MHLS

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
277
0
Ben Daha Çok Kişisel Birşeyler İstiyorum Misal Kozmetik veya Bijuteri, Ne Bileyim Dövmedir, Şudur Budur :)

bence siz o parayı biriktirin ve hobi tarzı bir tane rc araba alın ama dağ bayır gitsin :incele
cok zevkli ben biriktirip aldım. koca adam bunlarla mı oynar diyenler olursa aldırma( bana diyorlar)

Shorpm

Uzman üye
11 Ara 2015
1,177
8
Underground
Arkadaşlar adamın elinde 1000 lira yok ki şu kadarını ihtiyacı olanlara verin diyelim lütfen duyar üstüne duyar kasmaya çalışmayın elinde 100 lirası var ve bu 100 lirayı en iyi nasıl harcıyabileceğini soruyor.

Medicus456

Katılımcı Üye
15 Şub 2016
699
0
06
Arkadaşlar adamın elinde 1000 lira yok ki şu kadarını ihtiyacı olanlara verin diyelim lütfen duyar üstüne duyar kasmaya çalışmayın elinde 100 lirası var ve bu 100 lirayı en iyi nasıl harcıyabileceğini soruyor.

Hay yaşa be! Evet bunu soruyorum ben zaten yardım ediyorum, bağış yapıyorum elimde bir 100 ₺ kaldı ona da kendime uygun bir şeyler almak için güzelce harcamak için öneri istedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.