%100 İnstagram Hesap Kitleme//asil.lord

exemelation

Katılımcı Üye
22 Tem 2009
529
1
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere instagram hesap kitlemeyi göstericem bu yöntem sahihdir anlatıma geçelim ilk önce ölüm formunu yazıcıdan çıkartıyoruz sonra formu dolduruyoruz forumda isim soyisim ve ölüm tarihini instagrama göndericeğimiz online forumdakilerle aynı yapıyoruz diğerlerini kafanıza göre sallayın hiç önemli değil işlemleri tamamlayıp instagrama bildirimi gönderiyoruz ve instagram bize en geç 48 saat içinde dönüş yapıyor bildirdiğiniz hesabı anıtlaştırdık diye. Anıtlaştırınca hesab sahibi hiç bi şekilde hesabına giremez hesabı geri alması yüzbinde 1 ihtimaldir kurbanın hesabı tamamen kapatılabilir ancak doğum belgesi vesayre istiyor o kısım zor evet işlem bu kadar basit ben yapıyorum değerli kardeşlerimde yapsın istedim böyle bir konu leopic tarafından paylaşıldı fakat bende paylaşarak daha çok kişiye ulaşsın istedim saygı ve sevgilerimle asil.lord.

Ölüm belgesi : https://www.google.com.tr/url?sa=t&...ggbMAA&usg=AFQjCNGoXqv-YMhg23s_HjAwWu_sXxY0jA

İnstagram ölüm formu : https://help.instagram.com/contact/1474899482730688

BİR TEŞEKKÜRÜNÜZÜ ALIRIM DEĞERLİ ARKADAŞLARIM

NOT : ÖLÜM BELGESİ LİNKİNE TIKLADIĞINIZDA OTOMATİK OLARAK İNDİRECEK

Hocam uzun zamandır uğraştığım bişey var belki anlıyorsunuzdur eskiden bi instagram hesabım vardı o zamanlar pek popüler değildi instagram bende kalıcı olarak kapat demiştim ,sonradan o hesabı geri açmama ve o kullanıcı adı ile instagram hesabı oluşturmama izin vermedi bende mecbur başka bi kullanıcı adı aldım ama o gözüm hep orada o kullanıcı adını geri almak istiyorum olabilirmi böyle bişey instagramda ticket gibi bişey de bulamadım adamlara nasıl ulaşıcam :)

Son düzenleme:

Muhammed1626

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,128
5
Los Angeles
Hocam uzun zamandır uğraştığım bişey var belki anlıyorsunuzdur eskiden bi instagram hesabım vardı o zamanlar pek popüler değildi instagram bende kalıcı olarak kapat demiştim ,sonradan o hesabı geri açmama ve o kullanıcı adı ile instagram hesabı oluşturmama izin vermedi bende mecbur başka bi kullanıcı adı aldım ama o gözüm hep orada o kullanıcı adını geri almak istiyorum olabilirmi böyle bişey instagramda ticket gibi bişey de bulamadım adamlara nasıl ulaşıcam :)

İnstagramda bende istediğim kullanıcı adını alamıyorum bu zor bişey tek yolu instagram arama motoruna istediğin kullanıcı adını yazıp o kullanıcı adındaki kişiyi bulucan ve hesabını instagramdan kaldırman lazım hocam.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.