%100 maıl şifresi çalma yöntemi veya çalınan şifrenizi alın

servergazi

Yeni üye
29 Ocak 2007
10
0
ya sakınha bunu denemeyi hikaye bu sizin şifreniz çalınacak u arkadaşa gelince alıntı yazdığı için kurtuldu ama biir daha böle konular açarsa onu ben hackleyecem

sakaryam

Yeni üye
10 Ocak 2007
18
1
sakarya
ya sakınha bunu denemeyi hikaye bu sizin şifreniz çalınacak u arkadaşa gelince alıntı yazdığı için kurtuldu ama biir daha böle konular açarsa onu ben hackleyecem

kardeş beni hack liceni yazmışsın kilon kaç senin gelde kapıalım seninle olur mu sen ((s3s)) kim diye araştır istersen beni konuşturmayın ben beilmem belki LG iy duymuşunuzdur biz karşe siteyiz

espirix35

Yeni üye
12 Şub 2007
30
0
arkadaslar emge saygı. adam ddoru sööylüyor .her yazana inanmamak lazım. eger bir hacker olmaya calısıyosak hazır programları fazla kullanmamak gerek. kendimiz kod üretmeli program yazmalıyız. ayrıca hazır programlarıda ii ce inceleyelim. Allah bilir kac kişi hack yapıcam diye kendini ele verdi. Emegine saglık kardes alıntıyı daha önce bi yerde okumustum ama hala gördükce kendimi gülmekten alıkoyamıyorum

Greenish

Yeni üye
26 Ara 2006
1
0
Adana
Bilgilendirdiğin için saol eyw Arkadaslar hayatta hiç birşey net , kesin yada %100 değildir. dünya ne halde bir bakın... olaylarin içinde olmayin birazda dişardan izlemeye çalişin. illa iyi bir bilgisayar kullanicisi olma kararinda iseniz yazilim dersleri alin yazilim öğrenmeye çalişin o zaman msn hackleme şifre çalma gibi birşeye ihtiyac duymazsiniz kimseye kendinizi kanıtlamak zorunda değilsiniz..;)

by_kus

Yeni üye
12 Şub 2007
40
0
arkadaslar nasıl kanıyorsunuz buna adamın yazdığı xxxx adresi kendi adresi mailde yazarken dikkat ederseniz sizin hotmail adresinizle şifrenizi istiyor sizde yazıyorsunuz ve yolluyorsunuz o xxxx adresi kendisinin adresi bu yüzden hotmail adresinizle şifreniz ona gidiyor lütfen böyle şeylere inanmayalım arkadaşlar ben bunları inananlara söylüyorum

nikolayx

Yeni üye
18 Şub 2007
2
0
tşk ler uyardığın için gerçekten önemli..çoğu kimse bilgisayar programlarının kodlarını görünce inanıyo..

nikolayx

Yeni üye
18 Şub 2007
2
0
tşk ler uyardığın için gerçekten önemli..çoğu kimse bilgisayar programlarının kodlarını görünce inanıyo..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.