100% msn kirma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bismil

Katılımcı Üye
22 Ara 2010
923
0
TÜRKEY
Arkadaşlar ben bu paylaşım ilk yaptığım zman bende çalıştı ve msn hackledim tekrar deneyip bakacam

sercanz

Yeni üye
29 Ağu 2011
1
0
kardeş ben pek anlamadım nasıl ip adresini bulucaz adamın bana çok ayrıntılı bir şekilde mesajj atarmısın

4 Şub 2011
109
1
Selamun aleykum

Siz qercekten ßunu denediniz mi ? Denediqini sanmiyorum cunki msn msnger dosyasi artik yok windows Live var oda onun Windows Live actiqinda
Contacts
klasorunden lmcdata.dll
dosyasina ulasabilirsen sifreleri gorursun...

yani temel gorunum soyle olacak

[Ip address]
longrotihimson rapid shell
{ sehel codes C:\Program Files\Windows Live\Contacts\lmcdata.dll }
[your e-mail address yane sizin mail adresiniz]

Not: Bu acik vardi 2009 da doqrudur. 2 Sene once bu acik kapatildi. Bunun icin bu kod gecersizdir...

Yok İlla Ben Alirim die İddia ediyorsaniz Eger ben aliyorum diyorsaniz kendi IP adresimi
veririm alirsan seni tebrik ederim...

Hakkini yine helal et amacim sizi kirmak deqil sadece arkadaslarin bosuna heveslenmesini istemediqimdendir...
Selam Ve Dua İle Kaliniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.