100 YILIN FOtOGraFı (KESİNLİKLE BAKINIIZ))

__EsCobAR__18

Katılımcı Üye
15 Eyl 2006
288
10
işaretli yerde bebeğin eline dikkat edin...


yzylnfotosu7ii5kf2ff0ho5ok.jpg

begendiyseniz eliniz tskkür butonuna kayıversin please...Yada Rep de kayabilir huehuehueh:D:D:D
 

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
bybybylahana ARKADAŞIMA KATILIYORUM OY VERİLCEK BİŞEYİ YOK BAKIŞ AÇISINA BAĞLI . Bİ YÖNDENDE İĞRENÇ BİRAZ.BİRAZ DAHA GERÇEKÇİ BAKIYORUZ GALİBA.
 

_AtaTürkiye_

Katılımcı Üye
16 Şub 2009
979
0
TRABZON
bu oy vermeyenler dugusuzmusunuz siz.ne kadar masum durduğunu anlayamıyormusunuz.bir oyu çok görmeyin.insanlık namına ayrıca milleti suçlayıp durmayın
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.