1000 (BiN) Site DeFaCeD

dansy

Yeni üye
19 Ağu 2007
1
0
reziillik ya ben bu sitede yeniyim daha önce çok hack sitesinde takıldım ama index atmayı hacklemek zanneden bir insanı ilk defa burda görüyorum

sekyuk

Yeni üye
20 Ağu 2007
6
0
TüRK,KüRT Kardeştir.Bizleri ayırmaya çalışanlar,Birgün tarihten elbet tokat yiyecekler.

TüRK'ü veya KüRT'ü sevmemek Türkiyeyi sevmemek anlamına gelir.Bizi bölmeye çalışanlar unutamasınlarki,Türk Ve Kürt Kardeştir Ve Kardeşler birbirinden ayrılmaz.

bu konuya degındıgın ıcın once tesekkurlerımı bır borc buluyorum guzel aarkadasım sıteye gelınce yazdıklarını gorunce bakmak bıle ıstemedım guzel yuregıne saglık basarılarının devamını dılerım hoşca kal

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
379
WORLD
reziillik ya ben bu sitede yeniyim daha önce çok hack sitesinde takıldım ama index atmayı hacklemek zanneden bir insanı ilk defa burda görüyorum

Bende Okumayı bılmeyen bır ınsanın nasıl hack sıtelerınde gezındıgını merak edıyorum açıkçası ;) Ben hack yazmadım zaten defaced yazdım.

ZoRRoKiN

Özel Üye
7 Ağu 2005
2,149
379
WORLD
TüRK,KüRT Kardeştir.Bizleri ayırmaya çalışanlar,Birgün tarihten elbet tokat yiyecekler.

TüRK'ü veya KüRT'ü sevmemek Türkiyeyi sevmemek anlamına gelir.Bizi bölmeye çalışanlar unutamasınlarki,Türk Ve Kürt Kardeştir Ve Kardeşler birbirinden ayrılmaz.

bu konuya degındıgın ıcın once tesekkurlerımı bır borc buluyorum guzel aarkadasım sıteye gelınce yazdıklarını gorunce bakmak bıle ıstemedım guzel yuregıne saglık basarılarının devamını dılerım hoşca kal

Sen Ne Kadar Türksen Ben O kadar Kürt olurum.Bız Ayrılmaz bır butunuz.Bunu yakında İş birlikçı yonetıcılerimızıde anlayacak.Ne mutlu Türküm dıyene.Ne Mutlu Ben Buyuk bır mılletın bır parçasıyım.Ne mutlukı senın gıbı duyarlı bılıglı aydın ınsanlarımız var.Bende sana teskkuur ederım.

hackeder

Yeni üye
21 Ağu 2007
11
0
tbrik ederim kardeş eline sağlık bu gibi programların warsa burda turk hack ini geliştirmeye bilmeyen ark göstermeye çalışıyoz yayınlarsan onlar içinde bizim içinde iyi olur ben de hackerim ama kendi çapım da saol

hydramses

Yeni üye
6 Eyl 2007
25
0
bu adamı gorupte lamer olmamak mumkun mu ? :D siz bole toplu hackleri yazarsanız ben uc beş sitei hackleip koyamam :S

23 Eyl 2007
138
0
T.H.T
tebrikler çok güsel bi laf etmişsin be
Yapılan Hıc bır Defacede Sıtelere zarar verılmemıstır.Sadece Indexlerı Degısmıstır.Bızım amacımızda zarar vermek degıl.Turkıyeyı Dunya ya Anlatmaktır.
harikasın

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.