1000TL Telefon Önerisi?

Regnos

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
622
1
Herkese Selamın Aleyküm arkadaşlar benim bir kardeşim var yaşı 12 lösemi hastası ve ona Ağustos'un 1 inde doğum gününde bir telefon almak istiyorum 1000TL bütçem var. Netten baktığımdan General Mobile GM5 Plus özellikleri çok iyi (bu arada kardeşim fazla oyun oynamaz fotoğraf çekilmeyi sever ön kamera önemli) Gm5 Plus'un Ön Kamerası 13Mp ve Ön Kamerada Flash var ben beğendim fakat yorumlarda çoğu kişi ısınıyor demiş doğrumudur? 1000tl ye onereceğiniz bir telefon varmıdır?

Th3CoRSaN

Katılımcı Üye
12 Mar 2016
319
0
THT
kardeş öncelikle allah şifa versin kardeşine
önerimi dinlersen ben general mobile discovery 2 kullanıyom ve söyleyeceğim şu ki çok çabuk bozuldu anakart değistirdiler simdide gene ön kamera gitti dokunmatik ekran yeterince hassas deil benim tavsiyem general mobil alma

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Güzel düşünmüşsün kardeşim de telefon afedersin tuvalletten 12 kat fazla bakteri barındırıyor. Daha temiz birşey alsan kardeşine. Geçmiş olsun. Anladın demi anlatmak istediğimi

R3dh4t

Katılımcı Üye
25 Şub 2016
270
0
Amsterdam
Herkese Selamın Aleyküm arkadaşlar benim bir kardeşim var yaşı 12 lösemi hastası ve ona Ağustos'un 1 inde doğum gününde bir telefon almak istiyorum 1000TL bütçem var. Netten baktığımdan General Mobile GM5 Plus özellikleri çok iyi (bu arada kardeşim fazla oyun oynamaz fotoğraf çekilmeyi sever ön kamera önemli) Gm5 Plus'un Ön Kamerası 13Mp ve Ön Kamerada Flash var ben beğendim fakat yorumlarda çoğu kişi ısınıyor demiş doğrumudur? 1000tl ye onereceğiniz bir telefon varmıdır?

aleykum selam, oneplus 3 e bak 2016 en hizli telefon secildi, samsung s7yle karsilastirildi cogu yerde oneplus3 yendi, tam hacker telefeonu chipleri en az sansung s7 kadar ayrica ram 6GB!!! telefonu rootlamak icin sadece 7 kez buildnummera tiklaman yeterli, yani fabrikadan rootlu cok super bir telfon:)

blueysman

Üye
25 Nis 2016
51
0
Ankara
GM 5 plus al keyfine bak eski GM lerden çok farklı bir üretim öyle soket bozulması anakart yanması yapmaz adın çıkacağına canın çıksın derler ya işte o şekil adı çıkmış kötüye sen dinleme kimseyi git al gm5plus

Farazi1

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
726
1
Kardeşim öncelikle Allah şifalar versin de telefon almaktansa mesela spor aktivitelerine katılsanız bence daha sağlıklı olabilir. örneğin sevdiği sporları beraber yapmasınız mesela 2 tane bisiklet alıp hergün 1 2 saat bisiklet sürseniz yahut 1 2 günde bir yüzmeye giderseniz bence daha güzel olur tabiki bu benim şahsi düşüncem.

Soruna gelirsek ben de 2 aydır GM 5plus kullanıyorum önceki telefonum GM discovery elite di zaten ondan memnuın degıldım bir risk alıp yine gm aldım ve bu telefonu yapmışlar evet bazen yazılımsal ufak problemler olabiliyor ama göz ardı edilecek derece.Dungeon hunter tarzı oyunları da rahatlıkla oynurum kamera sıda iyi denebilir.

Regnos

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
622
1
Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler şu telefonlar arasında kaldım sizce hangisi ön kamera olarak daha iyidir? Selfie Hangisi daha iyi çeker? Şimdiden teşekkürler.

Samsung Galaxy J7-General Mobile GM5 Plus-Lenovo Vibe P1-Asus Zenfone Max-One Plus 3

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Kardes bak telefon uzmaniyim.Sana önerim o butceyle son model telefon almaman.Bir iki yil geriye dön o tarihlerde arastirma yap...Son model telefonlarda bozuk filan cikabiliyor ve çoğunun işlemcisi sözde iyi olduğundan fazla ısınıyor...

Regnos

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
622
1
Kardes bak telefon uzmaniyim.Sana önerim o butceyle son model telefon almaman.Bir iki yil geriye dön o tarihlerde arastirma yap...Son model telefonlarda bozuk filan cikabiliyor ve çoğunun işlemcisi sözde iyi olduğundan fazla ısınıyor...

Kardeşim 2.el almıştım kardeşime zaten artık biraz üzülüyor banada sıfır alırmısın fln. Diyor o yüzden sordum gm5 plus nasıldır?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.