1000TL'ye Oyun Bilgisayarı.

Regnos

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
622
1
Arkadaşlar Maksimum 1100TL Bütçem var Ben Pek Oyun Oynamam Günlük Kullanım ve Render Yaparım. Bu bilgisayarı Gördüm ve Açıkcası Dolarda Yükseldi Bilgisayar Toplamak Şuan En düşük 1600TL fln. Bende bu bilgisayarı Gördüm İnternetten Bu Bileşenlerin Testlerine baktım ve Gayet iyi Render Olsun Oyun Olsun. Ben Oyun Oynamam Kardeşim Oyun Oynar Haftada 1-2 defa Gta5 Oynamak istiyor Hafta Sonları girer Oda Öyle Düşük Modda. Yani Günluk Kullanım için yeterli mo? ve 1100tl'ye daha iyisi Toplanır mı?

TIKLA

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
1000TL ye dediğin gibi piyasa bilgisayar ulmak yada toplamak zor. Fakat yine de bu bilgisayar senin gündelik işlerini rahatlıkla görecektir. Düşük düzeyde Gta V de oynar sevgili kardeşimiz. Daha iyisini bulabilir misin. Tabi ki bulabilirsin 1-2 hafta araştırırsın 2. el sağlam parçalar bularak sağdan soldan bi kasa toplayabilirsin. Tabi ki sana kalmış bir şey. Açıkçası ben bir bilgisayar toplamak istiyorum her şey hazır sadece para yok. 4 bin tl gibi bir fiyat çıktı dolar yüksek olunca tabi. Dolar şöyle 3tl hatta 2,5tl ye düşse alacağımız malzemeleri yarı fiyatına da alabiliriz. Malesef biz bilgisayar severleri çok kötü etkiliyor dolar.

Regnos

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
622
1
1000TL ye dediğin gibi piyasa bilgisayar ulmak yada toplamak zor. Fakat yine de bu bilgisayar senin gündelik işlerini rahatlıkla görecektir. Düşük düzeyde Gta V de oynar sevgili kardeşimiz. Daha iyisini bulabilir misin. Tabi ki bulabilirsin 1-2 hafta araştırırsın 2. el sağlam parçalar bularak sağdan soldan bi kasa toplayabilirsin. Tabi ki sana kalmış bir şey. Açıkçası ben bir bilgisayar toplamak istiyorum her şey hazır sadece para yok. 4 bin tl gibi bir fiyat çıktı dolar yüksek olunca tabi. Dolar şöyle 3tl hatta 2,5tl ye düşse alacağımız malzemeleri yarı fiyatına da alabiliriz. Malesef biz bilgisayar severleri çok kötü etkiliyor dolar.

Aynen Dostum bizim burda ikinci el parça bulmak ölüm birde bozuk fln. Çıkıyor uğraşmasıda var bu gundelik için yeterli degil mi?

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
Aynen Dostum bizim burda ikinci el parça bulmak ölüm birde bozuk fln. Çıkıyor uğraşmasıda var bu gundelik için yeterli degil mi?

Gündelik için yeterli tabi. Ben 4gb ram 1gb ekran kartı intel i5 3.1ghz pc kullanıyorum şu an masaüstü. Bu bile fazlasıyla yetiyor bana. Kasmadan donmadan her türlü işini çok rahat halledersin. GTA V gibi oyunları da düşük kalitede oynarsın. Senin için bunlar yeterli zaten dostum.

BoGande

Yeni üye
6 Ocak 2016
27
0
Türkiye
1300 tl gibi bir fiyat söylesen apu çok güzel sistem toplanır . ama şuan 1000 tl alabileceğin resimdeki gibidir. Ekrankartı olarak intel 510 gpu kullanmankta . biraz daha para biriktirip r7 250 alabilirsin. ama buna değeceğini düşünmüyorum. ya apu sistem topla yada 2. el laptop al :3

1000tl.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.