10tl.net haber teması nasıl bulabilirim

ekipkaya

Üye
13 Ocak 2019
106
8
Gizli.
Merhaba,
Dediğiniz web sitesi üzerinden MyBB ile web sitesi oluşturduysanız, MyBB forum altyapısı olduğundan haber teması bulunmuyor. Ancak WordPress hizmetini kullanarak oluşturduysanız aşağıdaki web sitesinden haber temalarına bakabilirsiniz.

https://tr.wordpress.org/themes/search/news/

allaah razı olsun sizden üsdadım umarım THT de iyi yerlere gelirsiinz

Merhaba,
Dediğiniz web sitesi üzerinden MyBB ile web sitesi oluşturduysanız, MyBB forum altyapısı olduğundan haber teması bulunmuyor. Ancak WordPress hizmetini kullanarak oluşturduysanız aşağıdaki web sitesinden haber temalarına bakabilirsiniz.

https://tr.wordpress.org/themes/search/news/

Bu arada attıgın linkten bir tane indirdim fakat nasıl yüklicem bisürü klasrö var

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,462
Shibuya
Bu arada attığın linkten bir tane indirdim fakat nasıl yüklicem bisürü klasrö var

Öncelikle linke giriyoruz ve bir tema seçiyoruz. Temanın ismini kopyaladıktan sonra WordPress panelimize (siteadresi.com/wp-admin/) girerek sol bölümden görünüm => Temalar alanına giriyoruz.

hvYBVn.png

Daha sonra "yeni ekle" yazısına tıklıyoruz.

Jp8DaW.png

Açılan sayfada, sağ tarafta yer alan arama alanına tema ismini yazıyoruz ve kur butonuna tıklıyoruz.

eviU6t.png

Tema kurulduktan sonra etkinleştir butonuna tıklayarak temamızı etkinleştiriyoruz.

gzneMS.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.