+11 shield and blade nasıl yanar dıyosanız buyrun

blackrain

Üye
6 Tem 2007
75
0
BURSA/GEMLİK
Beyler Nie Olay Yapionus Ki Ben Media Pk2 Yle Oynadim Iitimi Isu Yaptim We şu Anda At Yerine Uri Ye Biniyorum We Elimde D9 Sosun +nilmem Kaç Spear War Bu Kesin Media Pk 2yle Oynamiş We Bizi Yiyo Sakin Aldanmayin

polokral000

Yeni üye
6 Tem 2007
4
0
o blade ve kalkan bence 90 lığın silahları silkroad da öle blade ve kalkan yo ama 90 lıkta yok nerden çekmiş bu adam onu :D

salla_1

Yeni üye
29 Eki 2007
27
0
ya bu blade lwl kaç bütün blade leri biliom ama bölesini görmedim çin serverinde mi acaba

Darkness35

Yeni üye
2 Eki 2007
17
0
bu türkiyede oynanan silkroad değil emin olabilirsin :D kore filan işi bunlar arkadaş doğru söylüyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.