11TL'ye .COM & .NET Domain Almak

ToxicWare

Üye
7 Nis 2022
226
127

Alacağımız site Godaddy fakat metodumuz yani taktiğimiz şudur:

İlk olarak aşağıda vereceğim linke girin (Godaddy Çin Versiyonu)
Link İçin Tıklayınız
İstediğiniz Domaini aramaya yazın eğer boşsa satın al butonunu bulup tıklayın
Fiyatı "¥85.00" yani 11 Türk Lirası'na tekabül etmekte
1 yıl seçip devam edin
Ödemeyi yapın ve artık 11TL'ye .COM bir domaine sahipsiniz.

Son düzenleme:

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,318
7,709
o zaman tl karşısında en değersiz para birimiyle alışveriş yaparsak herşeyi ucuza alabiliriz :) güzel mantık gibi ama heryerde geçmez.

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,932
1,815
31
MyKrallife

Link İçin Tıklayınız
1 yıl seçip devam edin

Çin yuanı değilde japon yeni olmasın :d

ArchieN

Underground Team Lider Yrd.
6 Eyl 2021
782
441
Saldırı Timleri

Link İçin Tıklayınız
1 yıl seçip devam edin

Senin dediğin japon yeni olursa oluyor fakat bu çin yuanı olduğu için olmuyor denedim.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,760
506
24
Praise The Fool
10 yıllık falan alabiliyor muyuz :D

Sen bunu denedin de mi konusunu açtın yoksa tahmin yürüttüğün gibi buraya biri denesin diye mi yazdın :D Daha sepete bile ekleyemiyoruz ki türlü türlü adres denedim hepsi aynı sonuç. Eğer alabildiysen videosunu falan çeker misin veya biz neden alamıyoruz var mı bir fikrin :)

29q2yt5.png

Son düzenleme:

ZVkill3r

Katılımcı Üye
16 Tem 2019
487
50
olmuyor dostum. sepette ¥83,72+¥16,58(kdv)=¥100,30 gözükürken 281 tl çekmeye çalıştı. neyse ki limit koymuştum :d

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
10 yıllık falan alabiliyor muyuz :D

Sen bunu denedin de mi konusunu açtın yoksa tahmin yürüttüğün gibi buraya biri denesin diye mi yazdın :D Daha sepete bile ekleyemiyoruz ki türlü türlü adres denedim hepsi aynı sonuç. Eğer alabildiysen videosunu falan çeker misin veya biz neden alamıyoruz var mı bir fikrin :)

29q2yt5.png
ÇİN vpn denesene bir belki bu yüzdendir.
eğer yapamazsan buraya yaz başka bir fikrim var.

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,760
506
24
Praise The Fool
ÇİN vpn denesene bir belki bu yüzdendir.
eğer yapamazsan buraya yaz başka bir fikrim var.
Bunu ben de düşündüm, VPN kullanmadım evet ama konuda da sadece bağlantı verilmiş ve VPN'den bahsedilmemiş herhalde böyle oluyordur diye dümdüz kendi internetimle denedim. Herhangi bir VPN aboneliğim yok, ücretsiz VPN'ler de bilmiyorum. ÇİN lokasyonu sunan ücretsiz bir seçenek varsa öneri alabilirim yoksa deneyemeyeceğim sanırım.
Ayrıca VPN'le denemek istemememin bir başka sebebi daha var. Godaddy daha önce yanlış fiyatlandırma ile çok ucuza kaliteli sunucular sattı ancak bu ertesi gün bulmadan düzeltildi ve bu alışverişi yapan herkesin elinden sunucuları aldı parasını da iade etti. Hata hatadır ancak herkesin elinden sorgusuz sualsiz geri alması kanuna aykırıydı. Eğer durum yine buna dönecekse böyle bir şeyle uğraşmamayı yeğlerim.

olmuyor dostum. sepette ¥83,72+¥16,58(kdv)=¥100,30 gözükürken 281 tl çekmeye çalıştı. neyse ki limit koymuştum :d
Almadan önce akıllıca düşünmüşsün neyse ki ben bu aşamaya gelememişim :D

lolsec

Katılımcı Üye
21 Kas 2022
496
363
Galiba konu eski şuan bir çin yeni 2.67 TL ediyor, ayrıca sepette 85 yuan olarak yansıyormuş vpn ile deneyebiliriz ama sanmıyorum.

rmhozec.jpg

BeoWulf007

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
2,760
506
24
Praise The Fool
Galiba konu eski şuan bir çin yeni 2.67 TL ediyor, ayrıca sepette 85 yuan olarak yansıyormuş vpn ile deneyebiliriz ama sanmıyorum.

rmhozec.jpg
Adam yanlış yazmış. Yen Japon para birimi Çin yuan kullanıyor 85 yen 11 lira yapıyor fiyat doğru ama bilmiyorum işe yarar mı. VPN ile falan denersen ve olursa bilgilendirirsen güzel olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.