1200 tl f/p oyun canavarı pc toplama

VARESTE27

Yeni üye
5 May 2020
40
0
Gaziantep
Selamun Aleyküm. Başlığa da yazdım. Bana bir pc toplayabilir misiniz maximum bu fiyata?

belli başlı özellikleri şunlar olsun:
1)ram 6gb dan aşağı olmasın.
2)işlemci intel i3 veya amd nin intel i3 le aynı olan işlemcilerinin altında olmasın.
3)ekran kartı hafızası 2gb dan aşağı olmasın.

Toplayıp linkini atarsanız sevinirim.

xother4

Katılımcı Üye
10 Şub 2019
279
1
/home
1200 liraya bırak oyun canavarını stabil çalışan bilgisayarı zor bulursun.kesenin ağzını biraz daha aç şu videodaki abimiz gibi bir şeyler diz
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=YhiPnLp5LeA[/ame]

sw1ndler

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
590
136
1)ram 6gb dan aşağı olmasın.
2)işlemci intel i3 veya amd nin intel i3 le aynı olan işlemcilerinin altında olmasın.
3)ekran kartı hafızası 2gb dan aşağı olmasın.

rtx2080 ti da olsunmu efendim arkadaşım 1200 tl ye laptop alırsın başka pc toplayamazsın toplasanda 6 ayda bozulur oyun için diyorsan ps3 al multimanli 800 tl al oyna ama laptoptan başka birşey alamazsın 6gb ramler 200 tl ye dayanıyor artık işlemci 250 olsa hiç kurtarmıyor

real Pars

Katılımcı Üye
28 Nis 2020
661
211
Anadolu
Şu an o fiyata bir bilgisayar toplaman çok zor. Bu siteden yeniden bir bütçe oluşturup bir bilgisayar toplayabilirsin.

Site

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
VARESTE27
1200 tl ye ikinci el ddr2 yada ddr3 ramlı kasa toplanır tüm parçalar 2inci el tabi, onuda sahibinden letgo ve n11 gitti gidiyor hepsi burada gibi sitelerden 2inci el satan yerlerden toplarsın tabi araştırman lazım, ugraş dersen araştırıp bakayım bi ddr2 ddr3 kasalara evde kendin montaj yaparsın yada bilgisayarcıya yaptırırsın

sokratez

Üye
26 Haz 2015
119
6
Zaman
fiyata 0 bilgisayar bulamazsın -1- araştırman let go dan olsun internet cafe sayfalarından olsun 2 . el malzemeleri piyasadan toplayarak idere eden bir pc toplayabilirsin -2- kimse sana burda ucuza malzeme temin etmez nasıl temin edeceğini söylemez o yüzden piyasayı sen araştırıp değerlendireceksin -3-

VARESTE27

Yeni üye
5 May 2020
40
0
Gaziantep
VARESTE27
1200 tl ye ikinci el ddr2 yada ddr3 ramlı kasa toplanır tüm parçalar 2inci el tabi, onuda sahibinden letgo ve n11 gitti gidiyor hepsi burada gibi sitelerden 2inci el satan yerlerden toplarsın tabi araştırman lazım, ugraş dersen araştırıp bakayım bi ddr2 ddr3 kasalara evde kendin montaj yaparsın yada bilgisayarcıya yaptırırsın

olur kardeşim sağol. Ama letgo olmasın mümkünse.

Kn4ve

Yeni üye
12 Haz 2019
10
0
Aga 0 Alıcam Diyosan İmkanı Yok Eğer Bilgisayardan Biraz Anlıyorsan Letgodan Giden İyi Pcler Var Pcyi Alırken Herşeyi Sağlammı Diye Bakman Gerek Programları Var Zaten Bende 1-2 hafta içinde 1400 tl civarı masaustu bişey alıcam Tahminimce Gta 5 Tarzı Bi Oyunu Düşük Grafikde Kasmadan Oynatcak

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
1200 tl şimdi ki kurla 162,60$ dolar yapıyor şimdi bu parayla oyun performans bilgisayarı oluşturamazsın hurdalıktan anca ölü bilgisayarlarla bir bilgisayar veya 2. el parçalarla eksik parçalı bir şeyler ortaya çıkarabilirsin. bence o parayı daha verimli şekilde nasıl katlayacağını düşün.

VARESTE27

Yeni üye
5 May 2020
40
0
Gaziantep
Aga 0 Alıcam Diyosan İmkanı Yok Eğer Bilgisayardan Biraz Anlıyorsan Letgodan Giden İyi Pcler Var Pcyi Alırken Herşeyi Sağlammı Diye Bakman Gerek Programları Var Zaten Bende 1-2 hafta içinde 1400 tl civarı masaustu bişey alıcam Tahminimce Gta 5 Tarzı Bi Oyunu Düşük Grafikde Kasmadan Oynatcak

ben letgoya güvenmiyorum. Alacağım pc de yaşadığım şehirde yok.

Alpago38

Üye
29 Eki 2018
62
0
Kayseri
Kardeşim benden bir tavsiye rx570 ve modellerini alma (armor vs) çok sorunlu bir kart haberin olsun fiyat performans olarak iyi ama sorunları çok fazla

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
VARESTE27
İnternet üzerinde hazır kasalara bakabilirsin ama sana tavsiyem biraz daha para biriktirmen sonrasında kendine güzel bir pc toplayabilirsin.(hazır kasaların çoğu 2010 yılından kalma işlemciler bulunduruyor.)

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN
1200 TL'ye anca kedi PC toplarsınız canavar değil. :)

Paranızı biriktirin, 2.el ürünlerle ziyan etmeyin derim ben.

eflakin

Katılımcı Üye
2 Şub 2015
457
0
canavarmi yoksa von gölü canavarimi çalıntı olsa bile sana 3 5 den aşağı vermezler canavari

VARESTE27

Yeni üye
5 May 2020
40
0
Gaziantep

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...set-kasa-monitor-ekipman-aylk-812041193/detay

Bu linkteki PC nasıl 600 TL oluyor

hayalet18

Güvenli olur mu sizce buradan almak yani kargoyla getirtirim alırsam. Bozuk çıkma ihtimali olabilir.

Son düzenleme:

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
VARESTE27
600 tl lik bilgisayar için detaylı ögren , telefonla ara sor mesaj at, içindeki parçaları
harddisk ram , işlemci anakart, ekran kartı, harici yada dahili ekran kartı, power suppley , ve kasa, monitör,kulaklık , fare ve klavye marka model hepsini tek tek sor, whatsaptan ara, yada görüntülü ara, çünkü benim, arkadaşta aldı, geçen i5 1inci nesildi, 600 tl ye aldı, monitör kasa klavye fare, 600 tl
işlemci 2 çekirdek intel i5 1inci nesil , dahili ekran kartı 2 gb işlemciye gömülü ekran kartı vardı
ram 4 gb ddr3 ram
power 350 w
hdd 320 gb
monitör 19 inç
klavye fare
600 tl idi,
sonra ben 4 gb ram ekledim, 2inci el 100 tl kadar, sonra 300 tl ye 2inci el ekran kartı ekledim harici ekran kartı , mis gibi çalışıyor , windows 10 kurulu , saten hoporlor kulaklıgı var, oynadığı oyunlar, cs go, zula gta5, pes fifa, felan strateji oyunu, age of empires vb,bide youtube google haber video film izliyor, yeter yani , oynadığı oyunlar pek fazla ram işlemci ekran kartı istemeyen oyunlar yormuyor pc yi saten

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.