127 Derslik C# Eğitim Seti

tugrul123

Yeni üye
1 Eyl 2007
23
0
filisitnliler siyeyi hacklememis tamda adam akıllı calısmaya baslamastım nerden ulasıcaz o siteye bıdaha yardım..

karakusak18

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
411
0
KIZIL ELMA
SeLamün ALeyküm.(Selam vermek sünnet almak Farzdır.Kesin alımalısın.Allah'ın selamını.)

Arkadaşlar site kapalı hata veriyor.Videoları indiren varsa upload etse çok güzel olur.

Bu site gibi Türk siteleri varmı türkçe anlatımlı olan.

İngilizce anlatımlı site buldum ama dediğim gibi ingilizce anlatım yapıyor.

Arkaşlar nolur yardım edin.C# dersleri lazım.

si1ent

Üye
24 Haz 2013
64
0
tesekkürler 50. derse falan geldi oldukça verimli geçiyor bunu bitirdikten sonra bir kac birsey ögrenmis olurum fakat çok üst düzey olacağını sanmıyorum önerebileeğiniz birşey varmı bu konuda? ne yapmalıyım?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.