+13 orumcek isirigi

F4T1H

Yeni üye
25 Ara 2006
2
0
gerçek değil...hiçbir örümcek bunu yapamaz...örümcekler sadece cismin boyutlarına göre soktukları böceği felç ederler...ancak bu insanlarda etki etmez...kesinlikle foto shop :)
 

ShadowOfDeath

Katılımcı Üye
3 Ocak 2006
853
7
Biraz Mantıklı düşünürsek Photoshop cünkü hic bi insan Örümcegin ıstırdıgı yerin zaman icerisinde Ne hale geldigini GÖstermek icin Kendini tehlikeye atmaz eger deli deilse tabi.
 

serhates

Yeni üye
10 Ocak 2007
16
0
kararsızım gerçekmi deilmi ama gerçekse iğren olmuş,deilse güzel bi photoshop çalışması olmuş.saol paylaşım için
 

RUSTYNAIL

Yeni üye
23 Kas 2006
11
0
PHOTOSHOP DEĞİL. HOLLYWOOD STÜDYOLARI NEDEN BU KADAR İYİ FİLM YAPABİLİYORLAR;) ADAMLAR PLASTİK MAKYAJ KONUSUNU AŞMIŞ ARTIK.
 

sauron90

Katılımcı Üye
21 Ocak 2007
435
3
Www.TurkHackTeam.OrG
o böceğin öyle bir zehir salacağını zannetmiyorum ama belki olabilir çünkü zehirli bir böcek ama trantul ısırdımı adamın anasını ağlatıyo ısırdığı yer felç oluyo
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.