14 Ağustos Türkiye'nin Elektrikleri 1 Hafta Kesilecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hacker by anonim

Uzman üye
28 Şub 2016
1,558
2
anonim.php
Silinen Konun Aynısını Açmanız Tuhaf
Ayrıca Kesileceği Yoksada Şu Bitmeyen Söylemleriniz Yüzünden Kesilecek
Adamların Aklında Yoksa Bile Aklına Getirdiniz ....

SeloDEDE

Uzman üye
1 Tem 2013
1,313
0
ÖtükenSokağı
Dostum konunu silmişler ve sen bir daha mı açıyorsun? Silme nedenleri muhtemelen senin kesilecek garanti gibi konuşmandandır. Nerden biliyorsun kesileceğini? 14 Ağustos için bin tane iddia sürüyorlar. Bence hiç bir şey olmayacak.

BozkurtOrdusu

Uzman üye
15 Tem 2016
1,871
0
Ankara
Ya insanları boş yere niye korkutyorsun adam FETÖ'cuların kesmek istediğini söylemiş ve Türkiye Cumhuriyeti buna izin vermeyecek demiş konunu silmekle çok haklılar tek yaptığın post kasıp insanları endişenldirmek 14 Ağustosda hiçbirşey olamayacak.

safa1998

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
630
0
Kayseri
araştırdığın yerde internet.Ben buraya da yazabilirdim bir hafta elektrik gidecek haberiniz olsun diye araştıracağın yerler içinde olurdum o zaman ve sallamasyon bilgilerimle senin gibi insanları etkilerdim.Böyle olması imkansız emin ol.Halk sokağa çıkmayı öğrendi bir daha kim gelirse gelsin talimat beklemeden sokağa çıkacaktır.Maya takvimine göre dünyanın sonu bilmem şu tarihte gelecekmiş diye yapılan haberlerden farksız şu konu.O yüzden üstünde durmayınız ve konu silinebilir off topic bile olsa küçük yaşta herhangi bir bilgisi olmayan kardeşlerimizi kötü manada etkileyebilecek bir konudur.

dragatla

Katılımcı Üye
6 Ocak 2013
661
0
araştırdığın yerde internet.Ben buraya da yazabilirdim bir hafta elektrik gidecek haberiniz olsun diye araştıracağın yerler içinde olurdum o zaman ve sallamasyon bilgilerimle senin gibi insanları etkilerdim.Böyle olması imkansız emin ol.Halk sokağa çıkmayı öğrendi bir daha kim gelirse gelsin talimat beklemeden sokağa çıkacaktır.Maya takvimine göre dünyanın sonu bilmem şu tarihte gelecekmiş diye yapılan haberlerden farksız şu konu.O yüzden üstünde durmayınız ve konu silinebilir off topic bile olsa küçük yaşta herhangi bir bilgisi olmayan kardeşlerimizi kötü manada etkileyebilecek bir konudur.

Ben olucak mı bilmiyorum sadece olabilir mi merak ettim bu konuyu açtım belki aranızda araştıran bilen vardır diye

safa1998

Katılımcı Üye
10 Eyl 2012
630
0
Kayseri
Sırf bu tip bilgileri almak için bile paralelin içine girilebilirdi ancak ben böyle bişeyi yapmazdım :) haber siteleri ne bulursa haber yapmak isteyecektir ve bu çok normaldir.Sen okuyup gülüp geçeceksin yaşın kaç bilmiyorum ancak 18 yaşındayım ve defalarca bu tip haberle karşılaştım hiçbiriside gerçek çıkmadı.Korkulacak bişey yok devlet eskisinden çok daha güçlü elektrikler gitse bile artık her binada jeneratörler var neredeyse kendine sıkıntı yapma en fazla evinde elektriksiz oturursun ancak devletin işleyişi kesinlikle değişmez :)

gogolisk

Üye
28 Ocak 2012
69
0
YaşadığınYer
Yine adam kaçıracaklar. Bir açıklama yapılmadıysa ki kesinlikle bir şeyler gizleniyor! İnsanları sosyal medyadan uzak tutamayacaklarını anladılar, işi elektiriğe bağladılar. Şimdi de kesilirse bilin ki %1000 devletin işidir ve kesinlikle darbede içeri atılan komutanlar vs. kaçırılacaktır.

Asıl olaylar o zaman patlak verecek. Demedi demeyin ;)

furxan12

Uzman üye
6 Haz 2016
1,173
0
Ütopya
Yine adam kaçıracaklar. Bir açıklama yapılmadıysa ki kesinlikle bir şeyler gizleniyor! İnsanları sosyal medyadan uzak tutamayacaklarını anladılar, işi elektiriğe bağladılar. Şimdi de kesilirse bilin ki %1000 devletin işidir ve kesinlikle darbede içeri atılan komutanlar vs. kaçırılacaktır.

Asıl olaylar o zaman patlak verecek. Demedi demeyin ;)

Tüm İnsanlığı Aydınlattığın İçin Teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.