140 Site HaCKeD / ZoRRoKiN /TurkHackTeaM.OrG

ZoRRoKiN

Administrator
7 Ağu 2005
2,118
182
WORLD
4 PORNO SİTESİ,GÜVENLİK SİTELERİ,BREZİLYA OPRASYONU 60 SİTE,FRANCENİN EN BÜYÜK HOSTİNG UPLOAD VE GSM SİTESİ,FRANSANININ EN BÜYÜK ARKADASLIK SİTESİLERİ,CRACK,SERİALS SİTELERİ,CHAT SİTELERİ.SHOP SİTELERİ,MODA SİTELERİ,3 TV KANALI FRANSAYA AİT,1 ADET PC SİTESİ,TUR SİTESİ,MÜZİK SİTESİ GENE BİR MÜZE SİTESİ HACKLENMİŞTİR.

ZEVK DEĞİL MİSYON MESELESİ,AYRICA BEN BU SİTEDEYİM VE BİR YERE GİTTİĞİM YOK.BAZI DIS CEVRELER BENİ KÜÇÜMSÜYOR AMA ONLARI LAFTA DEGİL İCRAATTA BEKLERİM.BEN BURDAYIM.


https://tik.lat/AhktS

https://tik.lat/Crqg4

https://tik.lat/dVQ7z

https://tik.lat/9Nzv2

https://tik.lat/TPPL2
 

C0M!S3R-eX

Uzman üye
14 Kas 2006
1,174
27
Tebrikler zorrokin

çok güzel bir operasyon yapmışsın...

Listende yine büyük çapta portallar var. Zaten sana da bu yakışır

Brezilya ve Fransa dersini almıştır artık

Büyük oynayan kazanır kardeşim:)
 
Son düzenleme:
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.