1400 Tl ile Bilgisayarımı Yükseltmek İstiyorum

babacou1955

Yeni üye
13 Nis 2019
37
0
.
Arkadaşlar öncelikle kıymetli vaktini çaldığım için üzgünüm . Sizlere bir konu hakkında danısmak ıstıyorum kendıme 3 adet pc bileşeni alacam (İşlemci,Anakart,Kesintisiz Güç Kaynağı) ve toplam bütçem 1400 tl sizce ne almalıyım ? yardım edersenız mutlu edersınız. Herkese İyi Forumlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ICHIDH

Uzman üye
25 Eyl 2013
1,531
3
Erzurum
Cevap: Pc için ...

Arkadaşlar öncelikle kıymetli vaktini çaldığım için üzgünüm . Sizlere bir konu hakkında danısmak ıstıyorum kendıme 3 adet pc bileşeni alacam (İşlemci,Anakart,Kesintisiz Güç Kaynağı) ve toplam bütçem 1400 tl sizce ne almalıyım ? yardım edersenız mutlu edersınız. Herkese İyi Forumlar.

Şuan fiyatlar inanılmaz pahalı bu bütçeyle maalesef neredeyse sadece işlemci alabilirsin, alınabilecek anakartlar ortalama 600 lira civarı kalan para ile alınabilecek işlemcilerin pek elle turulur yanı olmaz, ya 2. el piyasasına göz atmalısın yada bütçeni biraz daha genişletmen gerekiyor.

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1

Şuan fiyatlar inanılmaz pahalı bu bütçeyle maalesef neredeyse sadece işlemci alabilirsin, alınabilecek anakartlar ortalama 600 lira civarı kalan para ile alınabilecek işlemcilerin pek elle turulur yanı olmaz, ya 2. el piyasasına göz atmalısın yada bütçeni biraz daha genişletmen gerekiyor.

çok haklı. maalesef bütceniz düşük alacağınız donanımlar bir işe yaramayacak. yapabiliyorsanız elinizdekileri de satın üstüne koyun ve orta segmentte bir pc toplayın.

Memati'

Basın&Medya Direktörü
7 Nis 2020
2,291
3,529

Merhaba, bileşenler şuan baya pahalı.
2. El forumlarına bakın temiz ve ucuz ürün bulursanız alın. Onun haricinde yılbaşı indirimlerini bekleyin. 1400 tl'ye bileşen almak artık eskisi kadar kolay değil.

Wendy

Yeni üye
29 Kas 2020
33
1
Belçika

İşlemci olarak İ5 al 500-550 Tl Fiyatı var.

Dragos 500W Rgb 300 Tl Fiyatı var

Ana kart için bir şey öneremicem fiyat eksik...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.