15 Temmuz hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Blackman9977

Yeni üye
8 Ocak 2017
49
0
İstanbul
İnternette uzunca bir süre hem Türkçe hem İngilizce araştırma yaptım. Ve gördüm ki Türkiye bu darbe yi Fethullah Gülen in yaptığını söylüyor. Ama tam tersine İngilizce yazılar, Vikipedi vs. bu darbe False Flag yani Recep Tayyip Erdoğan ın bir şeyler kazanmak için yaptığını söylüyorlar.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Not: Ben bu yazı da hiçkimseye kötü bir şey söylemiyorum, herhangi birini savunmuyorum veya Herhangi birini desteklemiyorum. Lütfen cevaplarınızı bunları okuduktan sonra yazın.

Wolfleondarker

Uzman üye
15 Mar 2017
1,092
0
Samsun
Bu Nasıl Bi Soru? Seni Bi Baksana Avrupa Ülkelerine Hangileri Türkleri ve Erdoğanı Seviyor? Bir Düşsek Hepsi Tekme Atacak Tabiki Fettulah Güleni Savunacaklar Erdoğanı Suçlaman Tamamen Saçmalık.

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
avrupanın yazdığına dediğine değil TÜRK'ün dediğine yazdığı tarihe bakın.
hainlerin veya muhbirlerin ajanların beyin yıkama oyununa gelmeyin.
avrupa seni alkışlıyorsa bil ki yanlış bir şey yapıyor olabilirsin.
avrupa sana karşı çıkıyorsa bil ki doğru bir şey yapıyorsun.
Siyaset ve tartışma olmaması için konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.