1500-1600 Lira Civarı Önerebileceğiniz Dizüstü ?

ilkkan03

Katılımcı Üye
20 Nis 2012
492
0
Arkadaşlar 1600 lira civarında önerebileceğiniz dizüstü bilgisayar ? Ekran Kartı Nvidia olması lazım.
Leptopta tavsiye ettiğiniz marka nedir ?

zorbey035

Katılımcı Üye
1 Mar 2012
565
1
İzmir
Kardeş oyun oynayacaksan dizüstü almanı hiç tavsiye etmiyorum. Fan ve işlemci sıkıntısı çekersin.. Oyun oynamayacaksan 1 veya 1.200 civarı bi fiyata almanı tavsiye ederim.

pRoducti0n

Uzman üye
29 Mar 2013
1,874
0
26
Ʈ&#2552
kardeşim vatancomputer ' e bak .

T H E M R E S

20090619_1245420951_c6oz-m.jpg

By-Hard

Kıdemli Üye
28 Nis 2012
2,076
0
casper almada sonra pişman olursun. hp veya lenovo almanı tavsiye ederim. casperın özelliklerine kanma sakın süper özellikli bi casper çok ucuza satılıyor fakat 1 sene sonra keşke almasaydım dersin kesinlikle.

ilkkan03

Katılımcı Üye
20 Nis 2012
492
0
Kardeş oyun oynayacaksan dizüstü almanı hiç tavsiye etmiyorum. Fan ve işlemci sıkıntısı çekersin.. Oyun oynamayacaksan 1 veya 1.200 civarı bi fiyata almanı tavsiye ederim.

Yok yok oyun sorun değil. Bu devirde artık masaüstü alınmaz kardeşim zaten. Masaüstü devri bitti.

casper almada sonra pişman olursun. hp veya lenovo almanı tavsiye ederim. casperın özelliklerine kanma sakın süper özellikli bi casper çok ucuza satılıyor fakat 1 sene sonra keşke almasaydım dersin kesinlikle.
Biliyorum o olayı kardeşim :)

Eyvallah Düşünücem.

SlimeDont

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
805
1
Bak ben dizüstü aldım ama iyi etmedim oyun oynarken sıkıntı yok 2 gb ekran kartı var ama ısnıp kapanıyor ve 8gbram olmasına rağmen yavaş yavaş kendini toparlıyor git kasa al ben şuanda 512mb ramlik pcdeyim daha hızlı işliyor donuyor ediyor ama daha hızlı kesinlikle kasa al

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.