1500-2000 tl arası oyun bilgisayarı toplama

sondarbe69

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
288
0
merhaba maddi durumlardan dolayı çok bütçem yok.1500-2000 tl civarında oyun bilgisayarı toplamak istiyorum.Lol'de falan fps düşmesin yeter yardımcı olabilir misiniz ?

sondarbe69

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
288
0
Kardeş en kötü pc bile lol kaldırır.
ama senin için toplarım bir tane

Teşekkürler.Bende şöyle bi sorun var 2013 yılında aldım ben pcyi canavardı dönemin iyi bilgisayarlarındandı fakat şuan da lol de fps başta 120 iken oyunun 2.dakikasında düşüyor ve full takılarak oynuyorum ayarlardan sabit fps 25 e almak zorunda kalıyorum.Ekran kartı acayip ısınıyor şuan da elimi dokundursam yanar elim o derece termal macunu bitmiş onu farkettim onunda etkisi vardır.İşlemcim intel core i5 3.2 GHz gayet iyi diyorlar ekran kartım amd bunu değiştir diyorlar 6gb ram var . Şimdi en baştan pc mi alayım yoksa bu işlemciye uygun sağlam bir ekran kartı takviyesi mi yapayım dostum ?

Spaax

Uzman üye
9 Ara 2017
1,532
0
Türkiye
Teşekkürler.Bende şöyle bi sorun var 2013 yılında aldım ben pcyi canavardı dönemin iyi bilgisayarlarındandı fakat şuan da lol de fps başta 120 iken oyunun 2.dakikasında düşüyor ve full takılarak oynuyorum ayarlardan sabit fps 25 e almak zorunda kalıyorum.Ekran kartı acayip ısınıyor şuan da elimi dokundursam yanar elim o derece termal macunu bitmiş onu farkettim onunda etkisi vardır.İşlemcim intel core i5 3.2 GHz gayet iyi diyorlar ekran kartım amd bunu değiştir diyorlar 6gb ram var . Şimdi en baştan pc mi alayım yoksa bu işlemciye uygun sağlam bir ekran kartı takviyesi mi yapayım dostum ?

işlemci iyi
ekran kartı al sen
sana öm atarım ekran kartlarını önerdiğim
bide oyun testlerini atarım bakarsın hangisi hoşuna giderse onu alırsın
attığım kasayı aalbilirsin çok iyi kasadır.

Stretra

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
285
0
Konstantin
Bu ürünlerde dövizin etkisi bir hayli fazla olduğunu bilmiyorsan söyleyeyim. Yani 2000 ₺ bütçeni şimdi harcarsan cidden israf etmiş olursun. Sabırsızsan arkadaşlar yardımcı olacaktır, yerinde olsam beklerim eğlencenin bir yere kaçtığı yok aynı şekilde zamanın telafisi de yoktur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.