1500 tlye Laptop Önerisi Olan Var mı

boldof

Kıdemli Üye
12 Nis 2014
2,190
1
-
1500 tl laptop alıcam csgo lol tarzı oyunları orta derecede kaldırsın yeterli boyle bir laptop bulmak mümkünmü

Son düzenleme:

BiGSLauGHTeR

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
781
0
Edirne
Casper da genelde ısınma sorunu görülüyor.

Hangi serilerden kaç yılında kaç tane kullandın kardeş? Ortada dolaşan hurafelere inanmayın. Ben de Casper kullandım. Isınma sorunu olarak ne kast ettin anlamadım. En iyi marka bile olsa yük altında soğuk kalacağını mı sanıyorsun? HP için de birçok ön yargı mevcut. Elinde kanıt olmayanlara pek inanma derim. Bana inanmasan da araştırabilirsin biraz.

TheDarkFire

Kıdemli Üye
18 Mar 2015
2,993
0
ASUS X556UF CORE İ5 6200U 2.3GHZ-4GB RAM-500GB HDD-2GB-15.6"W10 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar
Yerinde olsam bunu alırım
Gt 930m ekran kartı var yeterli olur sana. Gerçi oynadığın oyunlarıda bilmiyorum ancak profesyonel oyuncu değilsin sonuçta.
Ayrıyetten 6. nesil i5 işlemciye sahip.

Yada ekran kartı önemli diyorsan buda var
CASPER CN-V5K6100A CORE İ3 6100U 2.3GHZ-4GB-500GB-2GB-15.6-W.10 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar
Bunda da GT 940m var
6. nesil i3 işlemciye sahip

Ancak sana tavsiyem alırken kaliteli bir de notebook soğutucu almanı öneririm.

Ayrıca arkadaşlar Casper i karalamayın. Ben 2010 yılında i5 işlemcili bir casper notebook almıştım ekran kartı GTX serisiydi. 2014 yılına kadar kullandım tam 4 sene.
Isınma sorunu vardı ancak notebook altlığı ile yada altını boş kalacak şekilde yerleştirdiğimde hiçbir problem olmuyordu. Dediğim gibi 4 sene kullandım bu bilgisayarı 4 seneyi doldurduğu sıralarda arızalandı bende tamir ettirmedim yeni bir bilgisayar aldım. Ancak 4 sene iyi bir süre yani alacaksın isterse 10 sene bozulmasın değişen bir şey olmuycak bana göre alacağı notebook 1500 TL lik bir notebook ekran kartı çok üstün değil bu sebeple uzun ömrünün olması bence bir şeyi değiştirmeyecek güncelliğini yitiricek çünkü zamanla yeni bileşenler yeni daha yüksek grafikli oyunlar derken yeni bilgisayara ihtiyaç olucak illaki.

Ve bir şey daha eklemek istiyorum. Kız arkadaşımında casper notebook u var o da 3 senedir kullanıyor ve hiçbir sıkıntısı olmadı. Bir kere garantilik bir durumu oldu açılmıyordu gerçekten çok iyi ilgilendiler çok kısa sürede tamiri gerçekleşti 5 kuruş da istemediler gayet memnun kaldı servis sürecinden.

Son düzenleme:

VITALLION

Özel Üye
12 Nis 2013
10,988
30
27
1500 TL bütçe ile alınabilecek laptoplar yeterli performans vermeyebilir. Genellikle iş ve ofis için kullanılması amacıyla tasarlanan bu laptoplar oyunları belki düşük ayarlarda 25-30 FPS arasında açabilir.
Tavsiyem o fiyata masaüstü sistem toplaman. En azından AMD A10 APU satın alırsan hem işlemci hem de bilgisayarı birleştirmiş olursun.
Bir ara Technopat böyle bir video yayınlamıştı. 1500TL ye oyuncu sistemi toplama videosu diye.
Bakmanı tavsiye ederim.

25 Eyl 2007
57
0
LENOVO IDEAPAD 100 i3-5005U/4GB/500GB HDD/GT 920MX 2GB/80QQ0107TX Teknosada 1.499 Tl Vatanbilgisayarda 1.518 TL Kardeşim Senin İçin Gayet İdeal Bir Bilgisayar. İntel ve Nvidia İkilisi olduğu için çok ısınmada yapmaz bi Bak derim. Googleden "Lenovo 80QQ0107TX" diye aratabilirsin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.