16 GB RAM olur mu?

8 Tem 2008
130
5
VAN
clear_pixel.gif
clear_pixel.gif
clear_pixel.gif
haberici31.jpg
OCZ, yüksek performans arayanlar için 8 GB ve 16 GB'lık bellek kitlerini piyasaya çıkardı.

Bizlerin doymak bilmez performans ihtiyacımızı karşılayabilmek için, yüksek performanslı bellek kitleri ile ünlü olan OCZ firması, 8 ve 16 GB'lık yeni bellek kitlerini duyurdu. 4 GB'lık modüller haline olan kitler sadece Intel'in P45 yonga setine sahip anakartlarda çalışabiliyor. 64-bit'lik işletim sistemlerinde kullanılmak üzere geliştirilen kitler, grafik tasarımcılar, CAD mühendisleri ve çok yüksek sistem gerektiren oyunları oynabilmek için geliştirildi.

z1.jpg
z2.jpg

z3.jpg
z4.jpg

Dört farklı kit halinde piyasaya çıkan ürünler şu şekilde olacak: OCZ PC2-6400 Platinum 8GB (2x4GB) Kit CL5-4-4-15 @ 1.8V
OCZ PC2-6400 Gold 8GB (2x4GB) Kit CL5-5-5-15 @ 1.8V
OCZ PC2-6400 Vista Upgrade 8GB (2x4GB) Kit CL5-6-6-18 @ 1.8V
OCZ PC2-6400 Vista Upgrade 16GB (4x4GB) Quad Kit CL5-6-6-18 @ 1.8V

ardanuc

Üye
19 Eyl 2008
71
1
artvin
[quote=mawi_kral;761343]walla 8 GB bellek olduğunu biliyordum ama 16 GB daha yeni duydum ama normaldir teknoloji bu hızına yetişilmiyor[/quote]
:inv:inv:inv:inv:inv:inv

BU SÖZE DAHA NEDENİR

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.