+16 Gerçek Bir Olay [Kendim Yaşadım]

Kemaly

Üye
31 Mar 2013
56
0
Adana
Bunun tek bir sebebi var oda psikoloji.yorgunsundur,streslisindir acma seyler gormussundur.beyin boyle seyler tasarlayabilir

db43

Katılımcı Üye
1 May 2013
799
0
root@db43
İçtiğin içki sahte olabilir mi? Ama öyle olsa bile ot vs. kullanmadığın sürece kolay kolay halisünasyon göremezsin heralde

LifesTR

Uzman üye
21 Haz 2013
1,123
0
Bildin?
kardeşim adam diyo ben kendimden eminim içmekle alakası yok mesela benim amcam içinde daha iyi araba kullanıyo bir cin sana oyun oynamış olabilir veya bu illumunaticikliler sana oyun oynamış olabilir kardeşim

'iMuh@fiz

Özel Üye
11 Ağu 2012
11,010
5
31
Bakü
bu dunyada bilemedigimiz kac sey var insan gozunun yakalayacagi tezlik 360 hersden fazla deil tabiata farz etsek bu tezlikden yuksek olaylar oluyor mantikli sonuc ola bilir

#****fikiz olaylara inanirim

#zaten dinimizde dunyada bizden baska yasayan varliklar oldugu soyleniyor
misal cin suresi inkar etmek allah korusun insani imandan cikarir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.