18.12.2016 Tarihi

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
836
35
Ötüken
18.12.2016 Tarihinde Yine Kalleşce Bir patlama veyahut olay olacağı bilgisi geldi
( inşallah bir şey olmaz )
lütfen bu tarih de dikkatli olun

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Allah şehit ailelerine sabır versin mekanları cennet olsun . Türkiyeyi bölemezler öyle bir güçleri yok.

Kopril54

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
929
0
Satürn
Asker Ölmez, Vatan Bölünmez!
Bugün Patlama Oldu :/ Herkesin Başı Sağolsun :(
Kim Bilir Yarın Ne Olucak
(İnşallah Bişey Olmaz :/)
Allah Türkü Korusun

9 Eyl 2015
207
0
Lütfen az sallayalım bu tarihte bir şey olmayacağına eminim eğer bir şey olsa kimse duymazdık.
o bir yana şu ana kadar kaç patlamayı önceden haber aldık ben söyliyeyim '0' yani patlama olamaz önceden bir haber vardı 5 kasımda bir darbe haberi daha fos çıktı buda onun gibi olacak onuda geçtim en fazla olacak şey dolarda artış yani gaza gelmeyin boşuna.

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Tarih tahmin etmekte bir sorun olacağını zannetmiyorum zaten günümüz Türkiyesin'de her 10 günde bir hain terör örgütü tarafında bomba patlatılıyor,ve en acısı biz bunun önüne geçemeyip Şehit veriyoruz.

AJEXA

Adanmış Üye
22 Haz 2013
6,859
3
Jüpiter
Lütfen az sallayalım bu tarihte bir şey olmayacağına eminim eğer bir şey olsa kimse duymazdık.
o bir yana şu ana kadar kaç patlamayı önceden haber aldık ben söyliyeyim '0' yani patlama olamaz önceden bir haber vardı 5 kasımda bir darbe haberi daha fos çıktı buda onun gibi olacak onuda geçtim en fazla olacak şey dolarda artış yani gaza gelmeyin boşuna.

Tarih tahmin etmekte bir sorun olacağını zannetmiyorum zaten günümüz Türkiyesin'de her 10 günde bir hain terör örgütü tarafında bomba patlatılıyor,ve en acısı biz bunun önüne geçemeyip Şehit veriyoruz.

Konuyu bir mod hatta smod açmış olsa geçerdim. Ama only, kurucu adminlerimizden. Durduk yere adam böyle bir konu açmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.