18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlu Olsun! - RAUN

RAUN

Efsane Grafiker
19 Haz 2011
6,697
113
Reykjavik
Çanakkale Zaferi, vatan topraklarını korumak için şahlanan bir milletin bağımsızlığının ve egemenlik aşkının ibret verici kahramanlık destanıdır. Çanakkale zaferinin 104.yılı kutlu olsun. Çanakkale savaşında yaşamını yitiren aziz şehitlerimizi rahmet ve şükran ile anıyoruz.

"ÇANAKKALE GEÇİLMEZ"

RooTGHoST

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,452
8
38
Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Çanakkale Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum...

Son düzenleme:

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,404
Allah rahmet eylesin aziz şehitlerimiz ve Mustafa Kemal Atatürkü saygıyla ve rahmetle anıyoruz

CiHaN-i TuRaN

Kıdemli Üye
29 Tem 2017
3,493
1,004
Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Çanakkale Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum...

Metin Tokdemir

Yeni üye
11 Mar 2019
13
0
Çanakkale o gün toz ile duman
Düşmanda imkan var, Mehmed`te iman

Burada son söz Türk`ün sözü olacak
Nefer şehit, ordu gazi olacak

Tüm şehitlerimizi başta olmak üzere bu dörtlükleri yazan çağımızın dede korkutu Ozan Arif`i de rahmet ve minnetle anıyorum. Allah mekanlarını cennet eylesin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.