18 Mart Kıl payı Kurtulduk

dorukyurdusen3

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
577
0
Bu sefer de yine bir arabaya bomba düzeneği yerleştirmişler.
Bu seferki hedefleri ise 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anma etkinliğiymiş.
Allah'tan biri ihbar etmiş de kıl payı kurtulmuşlar.
Gerçekten çok kötü bir olay olurdu yoksa.
İşin kötüsü bu sefer Ankara değil.
Hiç beklenmeyecek bir yer: Diyarbakır.
Yani buraya bir şey olmaz ben ... 'da oturuyorum kim buraya gelecek bomba kuracak demeyin.
Tedbiri elden bırakmayın.
Alışveriş merkezlerine gitmemeye çalışın.

56ebbf4718c773296c251cd4

56ebbf5218c773296c251cd8

56ebbf5c18c773296c251cda

56ebbf6818c773296c251cde

DooTR

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,414
0
Kanada
Allah Polisimize Askerimize Yardım Etsin Çok Üzülüyorum Böyle Klavyeden Yazmaya Elimde İmkan Olsa Yani Benim Yapabileceğim Tek Şey Burda Milletimi Savunmak Bayrağımı Savunmak. :!!!!!!!

dorukyurdusen3

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
577
0
Bunu yapanı ben görmüş olsam onu bagaja kilitler arabayı uzağa götürür arabayı yakardım.
Ah şu teröristler. Anca zaten gizli saklı iş yapsınlar. Gelseler göğüs göğüse mücadeleye...

DooTR

Kıdemli Üye
25 Şub 2016
2,414
0
Kanada
Bunu yapanı ben görmüş olsam onu bagaja kilitler arabayı uzağa götürür arabayı yakardım.
Ah şu teröristler. Anca zaten gizli saklı iş yapsınlar. Gelseler göğüs göğüse mücadeleye...

TERÖRİSTLER VE GÖĞÜS GÖĞÜSE MÜCADELE. Onlar Şimdi Saklancak Delik Arıyor Askerimiz Yiğit Gibi Öldürüyor Leşleri.!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.