18 Mart Operasyon Sonucu 3400 Site HackeD //

Hesap Askıda

Uzman üye
12 May 2013
1,212
0

Ve değerli Onursal üyelerimiz

-Black-Spy- , WhooLe , oguz02 , teint77 , CuLLeNs , reuters , tgrl5000
images

Oley oley oley
Çok çok sevindim
onursal üye olmuşum :D :DD :D
Emeği geçen geçmeyen
Gerçekten isteğip de zaman ayıramayan,yapamayan
Herkeze teşekkürler
Herkezin eline sağlık

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,864
Katılamadığım için üzgünüm vaktim yoktu , ismi geçen tüm arkadaşların ve operasyonu düzenleyen Emre abimin eline koluna sağlık başarılı operasyon , tebrikler Turkhackteam ! :)

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
16
Bursa
Herkesin ellerine emeğine sağlık dostlarım :D bir kez daha güçümüzü gösterdiğimize inanıyorum

Dark-Man

Kıdemli Üye
5 Ocak 2013
4,432
9
I Don't Know
Elinize Sağlık Abi Sadece Size Yollanan Zonelerimi Aldınız Yoksa Gövde Gösterisinde Paylaşılanlarıda Kattınız Mı ?

mhhck

Kıdemli Üye
13 Nis 2009
3,597
3
K.IRAK
Ben de katkıda bulunmayı çok isterdim :(

Gece mi gündüzüme katar yüzlercesini hacklemek isterdim 1 ay öncesinden hazırlanırdım zamanım ve bilgim olsaydı

Ancak yine de gönüldaşlarım yapmış az bir rakam değil hacklenen siteler

Teşekkür ederim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.