19 Mayıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Katılmak İsteyenler Katılabilir.

Hacklediğiniz Siteleri Bir .txt Dosyasına Kayıt Edin 18 Mayıs Aksamına Kadar Bana Yollayınız.

FcTurkHacker

Yeni üye
10 May 2013
19
0
Son Karar Nedır Elımdekı Sıtelere Ona Gore Index Atıcam..Bu Akşam\\Gece de Devam EdıcemCunku.. Ortak Indexmı Kendı Kodladıgımız mı?

magics2

Kıdemli Üye
11 Kas 2011
2,871
0
geldimki
Tek Bir İndex Kullanılsada Güzel Olur Ama Ben Bunu Çoğu Kişinin Uygulayacağını Düşünmüyorum Açıkcası.Herkes Kendi İndexlerini Kullansa Daha Güzel Oluyor.
Ama Yoğunluk Ortak İndex İsterse Ona Göre İndex Düzenlerim.

bencede usta , ortak index osun , operasyona katılanların falan adı yazsın index'de , benim fikrim bu .

Solo-Türk

TÜRK
2 Ağu 2011
6,805
69
Teşkilat
Arkadaşlar hepinize kolay gelsin.. Tek bir index kullanın, Türk sitelerine bulaşmayın. By H4cker eğer bu operasyonun konusunu sen açacaksan bu görev senin kardeşim, operasyona katılan bütün arkadaşların ismini konuda belirt mutlaka. Site hackleyip zone alan arkadaşlar not defterine zonelerinizi biriktirin ve 18 mayısa kadar By H4cker komutanınıza bildirin ve gövde de paylaşılsın. Tekrar kolay gelsin arkadaşlar şimdiden ellerinize sağlık..

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Arkadaşlar hepinize kolay gelsin.. Tek bir index kullanın, Türk sitelerine bulaşmayın. By H4cker eğer bu operasyonun konusunu sen açacaksan bu görev senin kardeşim, operasyona katılan bütün arkadaşların ismini konuda belirt mutlaka. Site hackleyip zone alan arkadaşlar not defterine zonelerinizi biriktirin ve 18 mayısa kadar By H4cker komutanınıza bildirin ve gövde de paylaşılsın. Tekrar kolay gelsin arkadaşlar şimdiden ellerinize sağlık..

Komutanım Ben Zaten Katılanların İsimlerini Kayıt Aldım.
Konuyada Ekliyorum Şimdi.

sykhmz15

Katılımcı Üye
17 Eki 2012
764
0
Ddos saldırısına yardım ederim fakat diğerlerine yardım edemem pek fazla bilmiyorm.. Lazımsam her zaman açığım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.