1900 tl sistem toplama yardım

DeadEneMy

Üye
15 Eki 2015
88
0
merhaba arkadaşlar 1 ay içinde bir bilgisayar topluyacağım Vatan computerdan.Okullar kapanınca belki indirim falanda olur bana pc toplarmısınız max fiyat 1900 TL olsun ve csgo oynuyorum onda hiç kasmasın oyunlarda medium oynayabiliyim yeter 1366x768 monitörüm var mediumda kasmadan oynayabiliyim oyunları yeter birde ( solidworks,autocad,corel draw) kullanıcam bunlardada kasmasın teşekkürler

mağaza : Vatan Computer başka yer olmaz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.