192.168.1.1

Larissa

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
679
0
Vahşi
Sa arkadaşlar

Daha dün ıp arayüzüme gırerken kullanıcı adı : admin Şifre : admin ' di

Şimdi ise sıfre yanlıs dıyor herseyı denedım olmuor bunun sebebı ne olabilir ?

arzikefaret

Katılımcı Üye
1 Eki 2012
564
0
çorum
FÎKRİM YOK fakat modemde küçük bir delik var oradan res atıp yani format kurulumu tekrar yapın mòdemin sifre admin olacak su var kurulumunu yapmadığınız takdirde nete giremezsiniz

faftir

Katılımcı Üye
8 Eki 2012
789
0
ama kardeşimm baak bunuda diyim modemi alınca üyelik ıd ve şifrsini veriyorlar modeme rest attıktan sonrada onları bilmen gerek neti geri getirmek için

Larissa

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
679
0
Vahşi
Ahmeto Teşekkurler Denıcem

faftir ve baysal01 : Boyle bır kere daha olmustu atmıstım reset bıdaha ınternet gelmedı anca format ' ıle duzeldı pc atmaya korkuorum :)

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Fabrıka ayarları sıfresı sabıttır modem kıtapcıgında yazar onunlada gırebılırsınız yada netten yazın cıkar ana fabrıka sıfresı onunlada gırebılırsınız

Larissa

Katılımcı Üye
19 Eki 2012
679
0
Vahşi
modemınızde bır delık olacak yada resetleme tusu ordan resetleyın markasını googleye yazıp fabrika şifresinı ogrenın sıtelerde cıkar onunla gırebılırsınız tekrar ara yuze

Uzmaniz : tamam ' da onu demıorum sımdı ben nasıl kurucam cd yok zaten ıp arayüzüm 2 ' ü bılmıorum bıde res attıkdan sonra düzelmedıyse sıfre o zaman napıcam o yuzden korkuorum %50 %50 :/

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Uzmaniz : tamam ' da onu demıorum sımdı ben nasıl kurucam cd yok zaten ıp arayüzüm 2 ' ü bılmıorum bıde res attıkdan sonra düzelmedıyse sıfre o zaman napıcam o yuzden korkuorum %50 %50 :/

reset attıktan sonra kurmanıza gerek yok modem kendını 15 sanıye ıcınde yenıden baslatır sonra sız fabrıka ayar password ıle gırıs yapabılırsınız reset atma ıle modem ara yuzu kaybolmaz

turqud

Kıdemli Üye
23 Eyl 2008
2,432
0
33
Arkadas Cok Vakit Web Tarayicidan Oluyor Boyle Sorunlar Sifreni Dogru Yaziyorsun Girmiyor modeme
Web Tarayicin Cookiesleri Temizle Sorun Cozulur

ahmet2356532

Katılımcı Üye
4 Kas 2009
492
0
Konya
Formatla alakalı bir sey olacagını zannetmıyorum dostum fakat dikkat etmen gereken bir husus var eger modem ttnet gibi bir sirketin modemi ve sunucun ttnet gibi bir sirket ise kullanıcı adın ve sifreni bilmeden modemı resetleme yoksa isin ttnet müsteri hizmetlerine kalır eger biliyorsan reset tusuna 5 6 saniye basılı tut ısıkları yanıp sondukten sonra tekrar baslatıcaktır modem kendısını ve yine sifre admin id admin konumuna gecıcektır kolay gelsin ve bilgisayarını combofixle de bir tarat erisim imkanı olan bırısı yapmıstır bunu buyuk ıhtımalle yada agdakı birisin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.