+1'li Numara Almak ( Ücretsiz ) - TheGreyHackers

thegreyhackers

Yeni üye
3 Haz 2017
19
0
İstanbul
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar dilerim.

Herhangi bir uygulamada, sitede telefon numaranızı vermek istemiyor veya anonim olmak ve bunu ücretsiz olarak yapmak istiyorsanız bu konuyu okumanızı tavsiye ederim.

WhatsApp, Facebook, İnstagram, Snapchat vb. şeylerde anonim olarak +1'li (USA) numarası ile doğrulama yapmanızı sağlayacak bir uygulamadan bahsedicem sizlere.

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum fakat ilk konumu açmak için bir uygulama tanıtmak istedim.

Uygulamamızın ismi TALKATONE.

Aşağıda indirme ve virüs total linkini vericeğim.

Öncelikle uygulamamızı indirdikten sonra açıyoruz.

Bize Sign İn ve Sign Up diye 2 seçenek veriyor.

r2Yyp7.png

Sign Up seçeneğine basıyoruz.

Ardından bizden E-posta adresi soruyor, oraya E-posta adresinizi yazıyorsunuz.

RPEGR1.png

Yazdıktan sonra E-posta adresine gelen 4 haneli kodu yazıp, ilerliyorsunuz.

Artık üye olmuş oluyorsunuz. Ekranda size verilen numara yazıyor, o numarayı başına +1 ekleyerek doğrulamak istediğiniz yere yazıyorsunuz.

PrvGA9.png

Mesela 267 435 85 15 numarasına +1 267 835 85 15 şekilde yazıyoruz.

Doğrulama yapacağımız zaman'da mesaj ile değil, arama ile yapıyoruz.

Okuduğunuz için teşekkür eder, iyi kullanımlar dilerim.

İNDİRME LİNK:Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?

VİRÜS TOTAL: https://www.virustotal.com/tr/url/1...01b5d6f8e86dc4414b846d85/analysis/1496657098/

İLETİŞİM WHATSAPP : +1 267 835 85 15 ( REHBERE BU ŞEKİLDE EKLEYİN.)

LÜTFEN TEŞEKKÜR BUTONUNA BASMAYI UNUTMAYIN. :RpS_thumbsup:

Moderatör tarafında düzenlendi:

cTURKc

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
665
0
Mersin
Bu Konu sabitte olmak üzere yakamazon1319 hocam tarafından açılmıştır zaten

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
Kardeşim ben bunu denediğimde bu kod geçerli değil hatası alıyorum şu konu kaç kez açıldı bu sorunu çözebilenini görmedim 5 6 kere denedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.