2.5 TL ye Domain ve Ücretsiz Hosting | KAÇIRMA

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
soy adımda ş ve ı harfi var sadecel latin karakter diyor ödemeyi işlemiyor ne yapıcam ?

Türkçe karakter kullanmadan yaz kardeşim.

Rica ederim iyi forumlar.

Bende burdan aldım 3 ay önce ama şimdi alamıyorum 1 yıllığı seçerken 40 TL istiyor. Tek seferlikmi acaba ?

Bir hesaptan yalnızca bir kere kullanabiliyorsunuz bu kampanyayı.

yanlış anlaşılma olmasın ama zaten 1-2 aydır bu konuyu açan vardı ve godaddye güven olmaz artık

Görmedim kardeşim varsa at konu linkini kaldırılsın konu. Ayrıca güvenmiyorsan da yapmazsın olur biter.

eğer tek seferlikse yeni hesap aç bende 1 yıllık 2.20tl

birden fazla hesap açarak istediğin kadar alabilirsiniz.

ReHeL

Katılımcı Üye
25 Haz 2015
414
0
Türkiye
GoDaddy Sağlamdır Fakat

Go Daddy sağlamdır fakat fiyatı yüksek oluyor.
Domain dediğim +5 yıl alınır. Çünkü bir domain ne kadar uzun kiralanırsa ona oranla gugıl'da ve diğer arama motorların da üst sıraya çıkıyor. Zaten bir web sitesi az biraz rakibi varsa 1 yıl falan çok uğraşırsa ilk ikiye girebilir. Zaten ilk ikiye girebilirsen. Bırakmanın anlamı yok :D :RpS_blink:
Not: Bende GoDaddy'den 3 ay önce alışveriş yaptım. 700 tl değerinde :trl Harbi bak :secret

DesDeRe*

Kıdemli Üye
3 Nis 2012
3,192
1
STUB
Go Daddy sağlamdır fakat fiyatı yüksek oluyor.
Domain dediğim +5 yıl alınır. Çünkü bir domain ne kadar uzun kiralanırsa ona oranla gugıl'da ve diğer arama motorların da üst sıraya çıkıyor. Zaten bir web sitesi az biraz rakibi varsa 1 yıl falan çok uğraşırsa ilk ikiye girebilir. Zaten ilk ikiye girebilirsen. Bırakmanın anlamı yok :D :RpS_blink:
Not: Bende GoDaddy'den 3 ay önce alışveriş yaptım. 700 tl değerinde :trl Harbi bak :secret

güzel kardeşim sende biliyorsun ki bu zamana kadar "ücretsiz .com domain nasıl satın alabilirim ?" diye binlerce konu açıldı. Buna çözüm olarak açılan konularda sahteydi. Bu zamana kadar bu kadar ucuz fiyata gerçek konu açan varsa link atta görelim. Ben senin dediğin muhabbeti yapmıyorum. Foruma böyle bir şeyin artık mümkün olduğunu söyledim. Konuyu saptırmayın lütfen.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.