2 Adet Kitap Çekilişi // RootCmd

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rootcmd

Kıdemli Üye
31 Ocak 2016
4,289
2
Nebula
Arkadaşlar 2 Adet Kitabim var bunlari sizlere hediye etmek istiyorum kitaplarin isimleri Halil Bezmen ESTERGON KALESI

KORKU VADISI DEHANIN ESRARENGIZ YÜZÜ HOMLES

Resimler

//////

Beyler kitaplar bunlar çekilişe katılmak için katılıyorum yazmanız yeterlidir. TEŞEKKÜR ETMENIZE GEREK YOKTUR.

31.05.2018 başlangıç
08.06.2018 bitiş

léonαrdo hocamdan izin alinmistir.

Siz de kitaplari okuduktan sonra bir başkasina verirseniz çok güzel olur. Bilgi paylaştıkca güzledir.

Kazanan arkadaşlar

Spaax 1. Kitap
WilkeSTHT 2. Kitap

Bu arkadaslara birazdan ozel mesaj yollayacagim 2 gun icinde cevap gelmezse
1 tanede yedek kisi sectim

chocolax yukaridaki bir kisi geri donus saglamadigi veya alamadigi taktirde bu arkadasimiza yollanacaktir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.