2 ay içinde 1000 TL nasıl toplanır[İNTERNET İLE]

kappo1453

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
334
1
Sana numara veriyor sende başkasına bu numarayı aratmaya çalışıyosun mesela adamdan 2tl gitti 50kr senin fiyatları bilmiyorum google a yaz tam bilgi edinirsin

JQKER

Yeni üye
20 May 2018
22
0
Bende şuan numara paneli işindeyim arkadaşla ortaktım artık soloyum yani başlamanı öneririm ama bu iş senin inandırma kandırma gücüne bağlı ivr sitesini öneririm hızlı ve güvenilir ayrıca reklam linkleri falanda var her türlü iş var

JQKER

Yeni üye
20 May 2018
22
0
Hocam yalan yok bende bir b!k beceremiyorum aslında ama instagram twitter ve facebook bu üçünde tek gereken bi kitle türk erkeklerini kandırmak kolay ramazan bitti hem :D
Aslında özel bi taktik yok bol resim bol durumlar bol inandırıcılık birazda emek ama bu iş çoğu zaman şansa bağlı bazı günler 0 tl bazı günler 40 50 tl :D

realsim

Katılımcı Üye
16 Mar 2018
539
0
Bence artık forumda bu tür konulara da kısıtlama getirilmeli, ''akşama kadar 10 tl nasıl kazanırım'' 2 gün içinde 500 liraya ihtiyacım var'' büyüklerin boşa gitmiş sözü yok ''emek olmadan yemek olmaz'' diye boşuna demişler bu parayı kazanacağınız bir yer yok şu an için olsa herkes pc başından kalkmaz zaten kim kazanıyordur bu parayı reklam alan kişiler vs sizin de böyle bir şeyiniz olmadığına göre çalışmaktan,kredi çekmekten,borç almaktan başka şansınız yok...saygılar

JQKER

Yeni üye
20 May 2018
22
0
Hocam keşke herkes emeğine göre kazansana arkadaşım hesabına sadece özel bot falan atıyo hiç bişey yapmıyo günlük 9 10 tl ben emek vererek günde 3 5 tl çok zor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.