2 Dk Antivirüs Programınızı Test Edin

pesimist19

Uzman üye
8 Ağu 2009
1,291
0
31
http://localhost
verdiğin kodu yapıştırdım adınada emre.com yazdım farklı kayıt et dedim masa üstüne ama dosya masa üstüne gelmiyo yani gözükmüyo orda. Bide .bat yazıyım dedim oda gözükmedi yani kayıt ettiğim yerde çıkmadı acaba bunu norton 360 veya ad aware ENGELLEMİŞ olabilirmi şimdiden teşekkurler

23 Tem 2009
93
0
ya bu virüsü bulamayan bir antivirüs var mı beyler çok çocukça bir hareket bu antivirüsünü hiç güncellememiş biribile bu zarasız kodu antivirüsünün bulduğunu görücektir 2002 yılından beri çıkmış bir kod dan bahsediyoruz burada antivirüsüne güvenen limewire yi açar arama kısmına herhangi bir nesneyi yazar ve arama sonucunda ilk çıkan şeyi indirir antivirüsünüz buna virüs dememişse uyuyordur işte hem gnutella ağındaki virüsler daha kaliteli en azından eicar dan daha mantıklı ve akılcı bir çözümdür bu arada bilginize limewireden arama sonucunda çıkan ilk sonuç virüs dür trojan yani ve en yi test etme yolu budur hadi yürekli olan antivirüsüne güvenen denesin

AC28

Yeni üye
14 Ağu 2009
2
0
Dünya'nın En iyi Anti-virüsü bence Bitdefender.... Ben Kullanıyorum Herkese Tavsiyem....

ramazan88

Üye
12 Ağu 2009
250
0
.com olarak kaydetmemize gerek yok not defterin içine bu kodu yazıp kaydettigimiz zaman anti uyarı veriyor yani kaydın uzantısı ne olursa olsun uyarı veriyor....

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.