2.dönem siber eğitim kitap hk.

ßyWick

Uzman üye
13 Eyl 2012
1,960
2
26
Nereye
Arkadaşlar yapılan başvurular değerlendirilip mail yolu ile dönüş yapılmıştır.

kitapları aşağıda adresteki ptt şubesine göndermeniz gerekmektedir(PTT kitap kargolarında %50 indirim yapıyor);

İstasyon Mahallesi, İstasyon Cd. No:40, 59500 Çerkezköy/Tekirdağ
Aziz Altundağ adına

Onay maili almayan lakin yinede yardımda bulunmak isteyen arkadaşlar da kitap gönderebilirler.
Barkodları bana öm yada zm yolu ile atabilirsiniz.

http://www.turkhackteam.org/members/663991.html

gönderdiğiniz kitapların arasına yada ambalaj içerisine forum nicklerinizi yazarsanız listeleme konusunda kolaylık sağlamış olursunuz.

Teşekkür eder hayırlı olmasını dilerim.
İyi forumlar herkese...

Moderatör tarafında düzenlendi:

AVC1

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
531
0
Abi benım eski, hesapta onaylanmış ben bu hesaba geçtim. Nasıl bir şansızlıktır abi ya.

Mr.00

Uzman üye
14 Mar 2017
1,010
2
Ankara
Ben 6 tane yolladım ve içine forum kullanıcı adımı yazdım yinede size fotaraf atmam şartmı ?

Mr.00

Uzman üye
14 Mar 2017
1,010
2
Ankara
Gönderdiğim kitaplar Çerkezköy de ptt bekliyor diyor. Adreste kimse yokmuş haber kağıdı bırakılmis

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.